Fixtures - April 26, 2024
Nacional
2:2
Racing
Metropolitanos FC
0:2
Lanus
Fortaleza CE
4:2
Boca Juniors
Always Ready
2:0
Universidad Cesar Vallejo
Independiente Medellin
2:1
Defensa y Justicia
Delfin
1:2
Internacional RS
Qingdao West Coast
0:2
Nantong Zhiyun
Sichuan Jiuniu
1:3
Qingdao Hainiu
Cangzhou Mighty Lions
2:3
Henan Songshan Longmen
Changchun Yatai
0:1
Meizhou Hakka
Zhejiang Greentown
1:2
Beijing Guoan
Wuhan Three Towns
2:1
Tianjin Jinmen Tiger
Chengdu Rongcheng
0:1
Shandong Taishan
De Graafschap
3:0
MVV Maastricht
Ajax Amsterdam
1:1
Roda JC Kerkrade
Cambuur
3:3
Dordrecht
VVV Venlo
2:3
Den Bosch
Willem II Tilburg
1:1
Groningen
FC Oss
1:1
AZ Alkmaar
Be1 NFA
1:0
BFA
Kedainiai Nevezis
1:2
FK Ekranas
Babrungas
0:0
Minija Kretinga
Neptūną Klaipėda
1:0
Garliava Kaunas
SPG Wallern / ASV St. Marienkirchen
5:1
USV Weindorf St. Anna am Aigen
ASK Voitsberg
3:2
Klagenfurt
SC Weiz
1:3
WSPG HOGO Wels
LASK Juniors
1:0
Union Gurten
FC Gleisdorf 09
1:4
Deutschlandsberger SC
TUS Bad Gleichenberg
4:3
SV Allerheiligen
SK Vorwarts Steyr
0:0
Union Vocklamarkt
FC Mannsdorf
1:3
FC Mauerwerk
ASV Drassburg
4:2
Donaufeld
Rapid Vienna II
3:0
TWL Elektra
Traiskirchen FCM
2:3
Favoritner AC
SCU Ardagger
0:0
Oberwart / Rotenturm
Dinamo Brest Res.
00:00
Naftan Res.
Gomel res.
00:00
Minsk Res.
Torpedo-BelAZ res.
00:00
Smorgon Res.
Dnepr Mogilev Res.
00:00
Dinamo Minsk res.
Vitebsk Res.
00:00
BATE Res.
Isloch res.
00:00
Neman Grodno Res.
Shakhtyor Res.
00:00
Slutsk Res.
Slavia res.
00:00
Arsenal Res.
Niort
1:3
Martigues
Marignane Gignac Côte Bleue FC
1:2
Sochaux
Nancy
3:6
Le Mans
Dijon
3:0
GOAL FC
FC Versailles 78
0:0
Orleans
FC Villefranche-Beaujolais
0:1
Avranches
Châteauroux
1:4
Épinal
Cholet
1:2
Rouen
Esbjerg FB
0:1
Aarhus Fremad
Nykoebing FC
0:1
AB Gladsaxe
BK Fremad Amager
3:0
HIK Hellerup
Thisted
1:0
Skive IK
Bodens BK
1:0
Kiruna FF
IFK Skövde FK
1:1
Lidköping
Landvetter IS
5:0
Sävedalen
Säffle SK
1:1
Herrestads AIF
Kongahälla
1:1
IK Gauthiod
IK Sleipner
1:2
Nykoping BIS
Nacka Iliria
1:1
IFK Eskilstuna
Knockbreda FC
3:4
Newington Youth
Annagh United FC
0:0
Bangor FC
Dundela FC
2:3
Harland and Wolff Welders FC
Portadown
0:1
Institute
Ballinamallard United FC
0:4
Ballyclare Comrades FC
Dergview FC
2:2
Ards FC
Ślęza Wrocław
1:1
Carina Gubin
Pogoń Szczecin II
0:4
Świt Skolwin
Unia Skierniewice
2:1
Pelikan Łowicz
Wiązownica
1:3
MKS Czarni Połaniec
Finn Harps FC
0:2
Cork City
Athlone Town AFC
2:1
Cobh Ramblers
Bray Wanderers AFC
2:0
Kerry FC
Treaty United
0:2
University College Dublin
ÖTSU Henndorf
1:0
SAK 1914 Salzburg
Red Star Penzing
3:1
SV Dinamo Helfort
SV Grodig
0:0
FC Anif
Donau
1:3
Union Mauer
Austria Lustenau II
2:2
Lauterach
Eugendorf
2:0
UFC Hallein
Puch
7:1
Straßwalchen
SV Seekirchen
7:0
Bürmoos
Ilz
2:0
Gnas
Köflach
4:1
Lebring
Fehring 1947
1:1
Bruck an der Mur
Frauental
1:4
Tillmitsch
Wildon
0:3
SC Furstenfeld
Union Gamlitz
4:1
FC WM-Estriche Schladming
Usvs Rudersdorf
0:0
SpG Edelserpentin
Union Weißkirchen
3:1
St. Valentin
FC Lendorf
1:2
SK Treibach
Wolfsberg
2:1
Donau Klagenfurt
Kraig
1:1
SAK Celovec/Klagenfurt
VST Voelkermarkt
1:0
Austria Klagenfurt II
Fehring 1947
17:00
Tillmitsch
Union Gamlitz
17:00
SC Furstenfeld
Köflach
17:00
Lebring
Ilz
17:00
Bruck an der Mur
Frauental
17:00
FC WM-Estriche Schladming
Wildon
17:00
Gnas
KAC
2:1
St. Jakob Rosental
ASK Kottingbrunn
0:1
Scheiblingkirchen
USC Rohrbach
1:2
ASC Marathon Sparkasse Korneuburg
SC Zwettl
5:1
Langenrohr
SC Parndorf
0:0
Leithaprodersdorf
ASK Marz
3:4
USV Halbturn
SV Woergl
0:5
Innsbrucker AC
SC Holz Pfeifer Kundl
1:1
Völs
SU Vortuna Bad Leonfelden
1:3
Grün Weiß Micheldorf
Pregarten
2:0
Bad Ischl
Fügen
0:1
FC Kitzbuhel
Viitorul Şimian
2:3
CSM Deva
Înainte Modelu
1:0
CS Gloria Băneasa
Olimpic Cetate
2:1
Kids Tâmpa Braşov
Vediţa Coloneşti
2:1
Viitorul Dăești
CSM Râmnicu Vâlcea
2:2
Cetatea
ARO Campulung Muscel
1:0
Flacăra Moreni
CS Jiul Petrosani
0:5
Gilortul
FC U Craiova 1948 SA II
1:2
CS U Craiova II
Unirea Bascov
4:0
Cozia Călimăneşti
Sepsi II
2:3
Municipal Braşov
CS Sanatate Cluj
2:4
Minaur Baia Mare
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare
3:3
CSM Victoria Carei
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
Sânmartin
Avântul Periam
3:2
Ineu
Popești-Leordeni
0:1
CS Dinamo București
Metalurgistul Cugir
2:3
Viitorul Cluj
Avântul Reghin
0:1
ACS Târgu Mureș 1898
AFC Dunarea 2005 Calarasi
0:2
CS Afumati
Sektzia Nes Tziona
2:2
Ihud Bnei Shfaram
Hapoel Kfar Saba
2:2
Hapoel Ramat Gan
Hapoel Afula
2:0
Hapoel Rishon LeZion
Hapoel Acre
5:2
Kafr Qasim
Hapoel Nof HaGalil
5:0
Maccabi Herzliya
Hapoel Ironi Nir
4:2
Maccabi Kabilio
Hapoel Umm al-Fahm
0:2
Ironi Tiberias
Bnei Yehuda
0:0
Ironi Kiryat Shmona
Fortuna Regensburg
3:2
Jahn Regensburg II
Abtswind
2:2
Kornburg
Denzlingen
0:3
SG Sonnenhof Grossaspach
SV Blau Weiß Bornreihe
1:4
BSV Rehden
Dassendorf
4:0
Düneberger
Leher TS
2:2
TuRa Bremen
Feucht
2:4
Hankofen-Hailing
Göppinger
4:1
TSV Essingen
Büderich
4:1
Mülheimer
Diefflen
3:3
TUS Rot-Weiss Koblenz
Pirmasens
3:0
Quierschied
TSG Pfeddersheim
0:4
Mechtersheim
Union Sandersdorf
4:0
FSV Motor Marienberg
Victoria Hamburg
5:0
Rugenbergen
TuRa Harksheide
1:1
Paloma
Sprockhövel
0:1
Sportfreunde Lotte
TVD Velbert
0:3
Union Nettetal
Meppen II
2:3
Atlas Delmenhorst
Drogheda United FC
3:1
Sligo Rovers FC
Dundalk
2:0
Bohemians Dublin FC
Shelbourne FC
1:0
Saint Patrick's Athletic FC
Waterford United FC
0:2
Derry City FC
Shamrock Rovers
1:1
Galway United FC
Altglienicke
2:3
Eilenburg
Hansa Rostock II
3:2
BFC Dynamo
Chemie
0:0
SV Babelsberg
Balingen
1:0
Lehnerz
Bayreuth
4:0
Türkgücü München
Memmingen
1:0
Greuther Fürth II
FV Illertissen
4:0
Ansbach
Weiche Flensburg
0:1
Meppen
Velbert
2:1
Wegberg-Beeck
Gütersloh
1:3
Schalke II
Fortuna Köln
2:1
Wuppertaler SV
SV Drochtersen/Assel
2:3
BW Lohne
Spelle-Venhaus
0:3
Hannover 96 II
FK Ural Sverdlovskaya Oblast U19
1:0
Orenburg U19
Fakel U19
1:1
FK Chertanovo Moskva U19
Master Saturn U19
0:0
Baltika U19
Krylya Sovetov U19
0:7
Lokomotiv U-19
Rubin Kazan U19
2:0
FK Strogino Moskva U19
Zenit U-19
3:1
Nizhny Novgorod U19
Dinamo Moscow U19
1:2
Rostov U19
Akhmat Grozny U19
2:4
CSKA U-19
Spartak U-19
1:0
Akron Akademiya Futbola imeni Konopleva U19
FK Sochi Under 19
0:1
Krasnodar U19
Al Ittihad Aleppo
5:2
Al Wathba
Hottin
1:0
Jabala
Al Karama
0:0
Al Horriya
Al Fotuwa
0:1
Al Wahda Damascus
Al Sahel
0:2
Tishreen
Elche B
1:0
Roda
CD Alesves
0:1
Cortes
Derio
3:1
SD Leioa
Villarreal C
5:1
Silla CF
Ontinyent 1931
1:0
UD Rayo Ibense
CD Oberena
0:1
Ardoi
Arucas
1:0
Panadería Pulido