Fixtures - May 08, 2024
Caracas FC
0:1
Peñarol
Rosario Central
0:1
Atletico Mineiro MG
Nacional
2:2
River Plate
Palestino
1:0
Flamengo
Deportivo Tachira
1:1
Libertad
Universitario de Deportes
1:1
Junior
Racing
2:1
Argentinos Juniors
Nacional
0:2
Corinthians
Universidad Cesar Vallejo
1:5
Independiente Medellin
CD Real Tomayapo
Internacional RS
Alianza Petrolera
0:3
Cruzeiro MG
Sportivo Ameliano
2:1
Danubio
Always Ready
3:0
Defensa y Justicia
SC Buochs
0:0
FC Sursee
Adliswil
1:4
FC Widnau
FC Locarno
1:2
Zug 94
FC Ugs
1:5
Châtel-St-Denis
Chur 97
0:1
FC Bazenheid
MFK Havirov
1:1
FK Jesenik
Tj Slovan Bzenec
1:0
FC Vsetin
TJ Břidličná
0:2
Polanka
Frenstat Pod Radhostem
2:5
Biocel Vratimov
Ario
0:0
Darya Babol
Mes Soongoun
1:1
Saipa
Mes Shahr-e Babak
0:0
Mes Kerman
Shahr Raz
0:1
Fajr Sepasi
Chadormalu
1:0
Khooshe Talaee
Kheybar Khorramabad
1:0
Shahrdari Astara
Naft MIS
2:2
Damash
Pars Jonoubi
3:1
Naft Gachsaran
Stella Club d'Adjamé
3:0
CO Korhogo
So de Larmee
3:2
AFAD
SC Gagnoa
0:0
AS Denguélé d'Odienné
Zoman FC
1:2
Bouaké
Ljungskille SK
1:5
FC Trollhattan
AFC Eskilstuna
3:3
Stockholm Internazionale
FBK Karlstad
1:3
Nordic United
IF Karlstad
2:1
Karlbergs BK
Ariana
2:2
FC Rosengaard 1917
Taby FK
0:4
Hammarby Talang
Örebro Syrianska
0:2
Sollentuna FF
1.SK Prostejov
2:1
1 FK Pribram
Sparta Praha II
1:3
SK Lisen
MFk Vyskov
0:1
FC Vysocina Jihlava
Mas Taborsko
2:1
SFC Opava
FK Varnsdorf
3:2
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Afk Chrudim
0:2
FK Dukla Prague
Zbrojovka Brno
0:2
FK Viktoria Zizkov
FC Sellier & Bellot Vlasim
0:3
SK Sigma Olomouc B
Santa Rita
0:0
Wiliete
CD São Salvador do Kongo
0:0
Desportivo Huíla
Clube Recreativo União de Malanje
1:2
Kabuscorp SCP
Desportivo Lunda-Sul
0:1
Interclube
Académica do Lobito
0:1
Recreativo do Libolo
Primeiro de Agosto
1:0
Bravos Maquis
Petro Luanda
3:0
Sporting de Cabinda
Al Karkh
0:0
Erbil
Newroz
2:1
Al Qasim
Naft Al Basra
1:0
Naft Al Wasat
Al Najaf
2:0
Al Talaba
Al Kahraba
2:2
Al Shorta
KS Kukesi
0:1
Partizani Tirana
Skënderbeu Korçë
1:1
KF Laci
KF Tirana
0:0
KF Vllaznia
Dinamo Tirana
0:1
Egnatia Rrogozhine
KF Erzeni
0:3
KS Teuta Durres
KS Kastrioti Kruje
4:2
Korabi Peshkopi
FK Tomori
0:2
KS Lushnja
Besa Kavaje
1:0
Flamurtari Vlore
KS Burreli
2:1
Apolonia Fier
Luzi 2008
3:3
FK Vora
Tobol Kostanay
1:0
Astana
FK Atyrau
3:1
FC Kairat Almaty
FC Ordabasy
1:2
FC Aktobe
FK Yelimay Semey
1:0
Kyzyl-Zhar
ÖTSU Henndorf
0:4
Straßwalchen
Eugendorf
1:4
Thalgau
Landskron
2:5
SV Spittal/Drau
Lochau
1:3
FC Lustenau
Donau Klagenfurt
3:1
SAK Celovec/Klagenfurt
Puch
0:0
UFC Hallein
Adnet
0:4
SAK 1914 Salzburg
SV Grodig
1:0
Bürmoos
Kematen
5:2
Innsbrucker AC
Wolfsberg
0:1
Bleiburg
FC Lendorf
1:0
Austria Klagenfurt II
VST Voelkermarkt
0:2
Askoe Koettmannsdorf
SV Seekirchen
4:0
Kuchl
Klingenbach
2:2
SpG Edelserpentin
Union Weißkirchen
0:0
Wohnbau Dietach
Metalul Buzău
4:0
Unirea Braniştea
Avântul Periam
4:0
CS Socodor
Metalurgistul Cugir
2:2
Industria Galda de Jos
ACS Voința Limpeziș
0:5
ACS Viitorul Şuţeşti
ACS Hamangia Baia
0:3
Viitorul Ianca
Acs Dacia Unirea Braila
1:4
Râmnicu Sărat
ACS Gloria Bistriţa
6:0
Universitatea Alba Iulia
ACS Mediaş 2022
0:1
Unirea Ungheni
Bucovina Rădăuţi
1:3
ACS Fotbal Club Bacău
CSM Bacău
2:1
AS Stiinta Miroslava
Înainte Modelu
0:0
Voluntari II
Axiopolis
3:1
Progresul Fundulea
CS Gloria Băneasa
1:2
Recolta Gheorghe Doja
Şomuz Fălticeni
2:0
CSM FC Vaslui
Viitorul Curiţa
1:0
Municipal Braşov
ARO Campulung Muscel
2:0
Păuleşti
Plopeni
1:2
CS Tricolorul Breaza
Flacăra Moreni
1:0
Pucioasa
CS Dinamo București
5:2
Dunărea 2020 Giurgiu
Popești-Leordeni
1:3
Blejoi
Focşani
4:0
Sporting Lieşti
CS Afumati
5:1
CS LPS HD Clinceni
AFC Dunarea 2005 Calarasi
2:0
Agricola Borcea
Oltul Curtişoara
2:0
Cozia Călimăneşti
Unirea Bascov
1:2
Petrolul Potcoava
Sporting Roşiori
1:4
Flacăra Horezu
Eidsvold
3:5
Sandnes Ulf
Stabaek Fotball
5:1
Bryne FK
Raufoss IL
2:3
Fredrikstad FK
Valerenga IF
2:2
Ham-Kam
Lysekloster
2:3
KFUM Oslo
Molde
4:2
Sarpsborg
Levanger
4:2
Viking FK
Hollenbach
3:1
TSV Essingen
Heider
3:1
Nordmark Satrup
Flensburg
0:1
Union Neumünster
SW Essen
6:4
Uerdingen
BSV Rehden
3:1
Eintracht Celle
Rotenburger SV
2:3
Ramlingen-Ehlershausen
Eilvese
5:0
SV Blau Weiß Bornreihe
SSV Reutlingen
0:2
SG Sonnenhof Grossaspach
Oberachern
3:1
Offenburger FV
Eddersheim
0:2
Türk Gücü Friedberg
Union Frintrop
4:0
Hamborn 07
Hünfelder SV
1:0
1960 Hanau
Hohenwestedt
2:1
Eckernforder SV
Büderich
0:3
Sportfreunde Baumberg
Heeslinger SC
1:2
Germania Egestorf/Langreder
Stellenbosch
0:0
AmaZulu
Golden Arrows
0:0
Mamelodi Sundowns
Orlando Pirates
2:0
Chippa United
Polokwane City
0:0
Richards Bay
OFK Vršac
1:0
FK Metalac GM
Radnički Novi Beograd
0:2
Mladost Novi Sad
FK Kolubara Lazarevac
1:1
Dubočica
FK Sloboda Uzice
3:3
Novi Sad
Alania-D
1:2
Rodina Moskva
FC Sokol Saratov
0:0
FC Chernomorets Novorossiysk
FC Kamaz Naberezhnye Chelny
1:1
FK Yenisey Krasnoyarsk
Makhachkala
1:0
Khimki
Atlantis FC
3:1
JAPS
OLS Oulu
1:2
Seinäjoen
FC Honka
1:2
PK-35
SalPa
2:2
EIF
Kultsu
0:7
Lahti
MP II
0:3
Mikkelin Palloilijat
FC Vaajakoski
0:5
FC KTP
VIFK
1:2
SJK Akatemia
GBK Kokkola
0:3
AC Oulu
KaPa Kajaani
0:0
Jakobstads Bollklubb
Vantaan Jalkapalloseura
3:0
IF Gnistan
Ilves 2
0:3
Inter Turku
Lahden Reipas
1:5
Haka
Musa Pori
2:0
TPV Tampere
Esbo Bollklubb
2:0
Pkku
Töölön Taisto
1:1
Kapa
Nurmijarven Jalkapalloseura
0:3
EPS
Mipk Mikkeli
1:4
PEPO Lappeenranta
FK Tsc Backa Topola
4:3
Radnicki Kragujevac
FK Napredak Krusevac
3:3
FK Partizan
FK Vojvodina
2:3
FK Cukaricki
FK Mladost Lucani
0:1
Red Star Belgrade
Septemvri Tervel
1:0
Ludogorets III
Balkan Botevgrad
0:2
PFC Vihren Sandanski
Levski Sofia II
2:1
CSKA 1948 Sofia III
OFK Kostinbrod
0:2
Slivnishki geroy
FC Vitosha Bistrica
1:1
Septemvri Sofia II
PFC CSKA Sofia II
3:3
Minyor Pernik
PFK Slavia 1913 II
2:1
Septemvri Simitli
Oborishte Panagyurishte
4:0
Kyustendil
Pirin Razlog
1:0
Bansko
Hebar 1918 II
1:2
Botev Ihtiman
Chavdar Etropole
0:3
PFC Rilski Sportist Samokov