Fixtures - May 03, 2024
MFC Metalurh Zaporizhya
0:3
Metal Kharkiv
Agrobiznes Volochisk
0:2
Livyi Bereh
Viktoriya Sumy
0:0
Karpaty
FC Kremin Kreminchuh
1:1
FC Podillya Khmelnytskyi
Veres U-19
1:0
Minai U19
Obolon' Kyiv U19
2:3
LNZ Cherkasy U19
Oleksandria U19
1:0
Rukh Vynnyky U19
Metalist 1925 U-19
1:1
Vorskla U19
Yokohama F. Marinos
1:1
Jubilo Iwata
Albirex Niigata
1:1
Sanfrecce Hiroshima
Kashima Antlers
3:1
Shonan Bellmare
Tokyo
2:1
Kyoto Sanga
Machida Zelvia
2:0
Kashiwa Reysol
Cerezo Osaka
1:1
Consadole Sapporo
Sagan Tosu
0:2
Tokyo Verdy
Kawasaki Frontale
3:1
Urawa Reds
Avispa Fukuoka
1:0
Gamba Osaka
Nagoya Grampus
0:2
Vissel Kobe
Angers
2:1
Pau
Bordeaux
4:0
Ajaccio
Bastia
1:2
Amiens SC
Caen
1:0
Stade Lavallois Mayenne FC
Troyes
Valenciennes
Grenoble
2:1
Concarneau
US Quevillaise-Rouen Metropole
1:2
Dunkerque
Rodez Aveyron
1:3
Annecy FC
De Graafschap
2:2
FC Utrecht
Den Bosch
1:2
FC Emmen
Dordrecht
1:1
Willem II Tilburg
AZ Alkmaar
2:3
MVV Maastricht
NAC Breda
2:2
ADO Den Haag
Helmond Sport
2:0
FC Eindhoven
SC Telstar
1:1
Groningen
VVV Venlo
2:0
Ajax Amsterdam
Roda JC Kerkrade
2:0
Cambuur
PSV II
4:1
FC Oss
Afturelding
1:1
Grotta
Keflavik IF
1:2
IR Reykjavik
Leiknir Reykjavik
1:2
UMF Njardvik
Throttur Reykjavik
1:1
Thor Akureyri
Amstetten
3:2
FAC
Dornbirn
1:3
Kapfenberger SV
Liefering
4:1
Sturm Graz II
Leoben
0:0
St. Polten
Stripfing
1:1
Lafnitz
Grazer AK
1:0
Admira
SV Allerheiligen
3:4
SK Vorwarts Steyr
SC Weiz
5:3
SV Neuhofen/Ried II
Union Gurten
2:0
SPG Wallern / ASV St. Marienkirchen
Union Vocklamarkt
0:2
ASK Voitsberg
SC Neusiedl
3:1
FC Mannsdorf
Deutschlandsberger SC
5:1
TUS Bad Gleichenberg
Oberwart / Rotenturm
2:5
Traiskirchen FCM
Favoritner AC
0:0
Wiener Viktoria
Wiener
0:4
Rapid Vienna II
Krems
2:0
SCU Ardagger
TWL Elektra
3:1
ASV Drassburg
Botafogo RJ
1:0
Vitoria BA
Aguia de Maraba PA
1:3
Sao Paulo SP
CRB AL
1:0
Ceara CE
Goias GO
1:0
Cuiaba Esporte Clube MT
Palmeiras
2:1
Botafogo SP
Châteauroux
1:0
FC Villefranche-Beaujolais
Sochaux
0:0
Dijon
GOAL FC
1:2
Nimes
Le Mans
3:3
Cholet
Red Star
1:2
FC Versailles 78
Épinal
0:0
Orleans
Avranches
0:3
Nancy
Martigues
2:1
Marignane Gignac Côte Bleue FC
Ayr United
3:3
Dunfermline
Dundee United
4:1
Partick Thistle
Inverness CT
3:1
Greenock Morton
Queen's Park
2:0
Airdrieonians
Raith Rovers
5:0
Arbroath
Tårnby FF
2:3
Frederikssund
Brønshøj
2:1
Glostrup
Gørslev Idrætsforening
0:4
Hørsholm-Usserød IK
Aarhus Fremad II
2:0
Kjellerup IF
VB 1968
1:0
AB Tårnby
B 1908
4:4
Næstved IF
IFK Hässleholm
0:1
Hassleholms IF
Räppe
1:0
Nosaby
FBK Balkan
2:0
Lödde
Smedby
3:0
Mjölby
Herrestads AIF
4:1
Vänersborgs IF
Vänersborgs
2:3
Ahlafors
KS Polonia Bytom SA
4:2
MKS Sandecja Nowy Sacz
SKRA Częstochowa
3:0
ŁKS Łódź II
MKP Kotwica Kolobrzeg
2:0
Oks Stomil Olsztyn
MKS Pilica Białobrzegi
0:1
Concordia Elbląg
Polonia Sroda Wielkopolska
1:1
Pogoń Nowe Skalmierzyce
Klub Sportowy Noteć Czarnków
4:0
Cartusia Kartuzy
MKS Star Starachowice
1:0
Wiązownica
KS Raków Częstochowa II
2:1
Górnik Zabrze II
Zawisza Bydgoszcz
2:4
Blekitni Stargard S.
KS Świdniczanka Świdnik
0:0
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
Carina Gubin
3:1
LKS Unia Turza Śląska
MKS Swit Nowy Dwor Mazowiecki
3:0
MKS Mławianka Mława
Sokół Sieniawa
3:2
Rks Garbarnia Krakow
MKS Kluczbork
1:1
Ślęza Wrocław
Lechia T. Mazowiecki
3:1
KS Legionovia Legionowo
KS Warta Sieradz
2:1
GKS Belchatow
Unia Skierniewice
3:1
Broń Radom
Cobh Ramblers
2:1
Bray Wanderers AFC
Finn Harps FC
1:0
Treaty United
Kerry FC
0:1
Cork City
University College Dublin
1:0
Longford Town FC
Wexford
2:2
Athlone Town AFC
Tokushima Vortis
0:0
Ehime FC
Vegalta Sendai
2:1
Renofa Yamaguchi
Montedio Yamagata
2:2
Fagiano Okayama
Yokohama
2:0
Mito Hollyhock
Ventforet Kofu
1:2
Oita Trinita
Shimizu S-Pulse
4:1
Tochigi
Fujieda MYFC
2:1
ThespaKusatsu
V-Varen Nagasaki
2:2
Blaublitz Akita
Roasso Kumamoto
2:2
Kagoshima United
Iwaki
1:0
JEF United
FK Ulytau Zhezkazgan
2:1
Ekibastuz
Arys
2:3
FK Aktobe Zhas
FC Altay
0:1
Khan Tengri
Kairat-Zhastar
1:2
FK Kaspiy Aktau
Thalgau
2:3
SV Seekirchen
Innsbrucker AC
1:3
Telfs
Gerasdorf Stammersdorf
5:0
Hellas Kagran
Mannswörth
2:0
FC Stadlau
SAK Celovec/Klagenfurt
1:1
Landskron
St. Jakob Rosental
1:2
FC Lendorf
Völs
2:1
SV Woergl
SV Schwechat
1:0
Simmeringer SC
SK Treibach
0:3
Velden
Kuchl
7:0
Adnet
SAK 1914 Salzburg
2:1
Siezenheim
UFC Hallein
2:2
SV Grodig
FC WM-Estriche Schladming
2:1
Fehring 1947
SC Furstenfeld
1:0
Köflach
Gnas
0:11
Wildon
Lebring
4:0
Frauental
SC Kalsdorf
6:0
Union Gamlitz
Siegendorf
1:0
SC Pinkafeld
Tillmitsch
2:2
FSC Hochegger Dächer
Kematen
1:0
SC Holz Pfeifer Kundl
Mondsee
1:1
Oedt
Grün Weiß Micheldorf
0:0
Wohnbau Dietach
TuS Heiligenkreuz
17:00
Wildon
Gnas
17:00
Fehring 1947
Bruck an der Mur
17:00
Ilz
SC Furstenfeld
17:00
Lafnitz II
FC WM-Estriche Schladming
17:00
Köflach
Scheiblingkirchen
3:1
SV Haitzendorf
Schrems
2:2
SC Zwettl
SV Gloggnitz
2:0
USC Rohrbach
SC Parndorf
0:1
Klingenbach
Deutschkreutz
2:2
ASK Marz
Leithaprodersdorf
1:2
Horitschon
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
0:3
Friedburg / Pöndorf
FC Kitzbuhel
1:0
Ebbs
Union Perg
4:1
Union Weißkirchen
Alexandria
2:4
Resita
Ceahlaul
1:1
Unirea Dej
Arges
1:0
Dumbravita
Concordia
1:1
Viitorul Pandurii
Tunari
1:2
CSA Steaua
Slatina
4:0
Progresul Spartac
Selimbar
2:1
Gloria Buzau
ARO Campulung Muscel
2:1
Plopeni
CS Afumati
3:0
Agricola Borcea
ACS Viitorul Şuţeşti
0:6
Râmnicu Sărat
Viitorul Ianca
0:2
Acs Dacia Unirea Braila
ACS Voința Limpeziș
2:2
ACS Hamangia Baia
Voluntari II
3:1
Recolta Gheorghe Doja
Progresul Fundulea
0:1
CS Gloria Băneasa
Înainte Modelu
2:2
Axiopolis
Kids Tâmpa Braşov
2:6
Olimpic Zărneşti
Viitorul Dăești
0:3
CSM Râmnicu Vâlcea
ACS Muscelul Câmpulung Elite
1:0
Olimpic Cetate
Cetatea
0:4
Vediţa Coloneşti
Păuleşti
0:2
Pucioasa
CS Tricolorul Breaza
1:2
Flacăra Moreni
Universitatea Alba Iulia
4:1
ACS Mediaş 2022
ACS Gloria Bistriţa
0:0
Unirea Ungheni
ACS Fotbal Club Bacău
2:0
CSM Bacău
Bucovina Rădăuţi
3:1
AS Stiinta Miroslava
Turceni
1:4
CS U Craiova II
FC U Craiova 1948 SA II
1:3
Gilortul
CS Jiul Petrosani
1:2
Voinţa Lupac
Cozia Călimăneşti
1:2
Flacăra Horezu
Petrolul Potcoava
3:1
Sporting Roşiori
Oltul Curtişoara
0:2
Unirea Bascov
Municipal Braşov
2:0
Odorheiu Secuiesc
ASC Ciucaş Tărlungeni
3:2
Târgu Secuiesc
AS FC Rapid Brodoc
0:6
Aerostar Bacau
Viitorul Curiţa
1:0
Sepsi II
Sighetu Marmaţiei
2:2
CSM Satu Mare
SCM Zalău
3:0
CS Crişul Sântandrei
CSM Deva
1:3
Filiaşi
Ghiroda şi Giarmata Vii
4:4
Viitorul Şimian
Minaur Baia Mare
2:0
Sânmartin
Club Sportiv Minerul 1947 Ocna Dej
15:00
CSM Victoria Carei
SC Olimpia MCMXXI Satu Mare
2:0
CS Sanatate Cluj
Ineu
1:3
Progresul Pecica
CS Socodor
0:1
Șoimii Lipova
Gloria Lunca Teuz Cermei
1:1
Avântul Periam
Dunărea 2020 Giurgiu
0:3
Popești-Leordeni
Unirea Braniştea
1:0
Focşani
CS Dinamo București
2:0
Blejoi
Metalul Buzău
5:0
Sporting Lieşti
Viitorul Cluj
0:3
FC Unirea Alba Iulia
Industria Galda de Jos
0:3
ACS Târgu Mureș 1898
Avântul Reghin
2:3
Metalurgistul Cugir
CS LPS HD Clinceni
1:1
AFC Dunarea 2005 Calarasi
CS Phoenix Buziaș
2:3
Acs Asu Politehnica Timisoara
Bihor Oradea
1:0
CSC Peciu Nou
Kafr Qasim
0:1
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Rishon LeZion
1:1
Hapoel Acre
Hapoel Ramat Gan
0:1
Hapoel Afula
Ihud Bnei Shfaram
2:1
Hapoel Kfar Saba
Ironi Kiryat Shmona
0:2
Hapoel Nof HaGalil
Ironi Tiberias
2:0
Bnei Yehuda
Maccabi Kabilio
1:3
Hapoel Umm al-Fahm
VfL Halle
1:0
Union Sandersdorf
Gievenbeck
4:0
Vreden
OSC Bremerhaven
4:3
SAV
Erlbach
2:1
1860 Munich II
Auerbach
3:1
Arnstadt
Ammerthal
1:2
Eltersdorf
Feucht
1:3
Neudrossenfeld
FC Nottingen
3:0
Denzlingen
Sportfreunde Lotte
1:3
Preußen Münster II
Oberneuland
1:4
BTS Neustadt
Tasmania Berlin
0:2
TSG Neustrelitz
Plaza Amador
1:0
Árabe Unido
Tauro
0:0
Costa del Este
Alianza
0:1
Sporting San Miguelito
Independiente
1:0
Azuero FC
Veraguas FC
0:1
San Francisco
UMECIT FC
1:1
Universitario
FC Slonim
00:00
Dnepr Rohachev
Lokomotiv Gomel
4:1
Shakhtyor Petrikov
FC Lida
0:1
FC Molodechno Dussh4
FC Orsha
4:0
FC Baranovichi
Dinamo Minsk II
3:0
Astravets
Bohemians Dublin FC
1:1
Shamrock Rovers
Dundalk
0:0
Shelbourne FC
Galway United FC
0:0
Derry City FC
Saint Patrick's Athletic FC
1:0
Drogheda United FC
Sligo Rovers FC
0:1
Waterford United FC
Olympic II
2:2
PFC Shurtan
Aral
0:0
Buxoro
FK Kokand 1912
2:0
FK Dostlik Tashkent
PFK Mash AL Mubarek
4:0
PFK Xorazm
Türkgücü München
2:1
Schalding-Heining
Eilenburg
0:2
Meuselwitz
SV Babelsberg
3:0
Berliner AK
Hertha BSC II
1:0
Rot-Weiss Erfurt
Viktoria Aschaffenburg
0:0
FV Illertissen
Buchbach
1:1
Bayern II
Meppen
2:0
Hamburger SV II
Rodinghausen
2:0
Gütersloh
Krylya Sovetov U19
5:0
FK Strogino Moskva U19
Zenit U-19
2:1
Orenburg U19
Master Saturn U19
0:2
Akron Akademiya Futbola imeni Konopleva U19
Rubin Kazan U19
0:1
Spartak U-19
Fakel U19
1:0
FK Ural Sverdlovskaya Oblast U19
CSKA U-19
2:0
Rostov U19
Akhmat Grozny U19
1:1
FK Chertanovo Moskva U19
Lokomotiv U-19
1:2
Krasnodar U19
FK Sochi Under 19
2:2
Baltika U19
Dinamo Moscow U19
5:0
Nizhny Novgorod U19
Botev Vratsa II
1:5
Gorna Oryahovitsa
Boruna Tsareva livada
3:0
Dunav Lom
Pavlikeni
3:2
OFK Levski
Sevlievo
1:0
Akademik Svishtov
FK Juventus Malchika
3:5
Lokomotiv Mezdra
Drenovets
0:0
Vihar Slavyanovo
Yantra Polski Trambesh
3:0
Partizan