Fixtures - April 01, 2024
Leicester City
3:1
Norwich City
Birmingham City
1:0
Preston North End
Coventry City
1:2
Cardiff City
Middlesbrough
2:0
Sheffield Wednesday
Plymouth Argyle
0:1
Bristol City
Rotherham United
2:1
Millwall
Stoke City
1:1
Huddersfield Town
Sunderland
1:5
Blackburn
Swansea City
0:1
Queens Park Rangers
West Brom
2:2
Watford
Ipswich Town
3:2
Southampton
Leeds United
3:1
Hull City
Fredrikstad FK
0:2
Bodo/Glimt
Molde
4:0
Stromsgodset IF
Tromsø
2:4
SK Brann
Lillestrom SK
2:3
Kristiansund BK
Rosenborg
2:0
Sandefjord Fotball
Viking FK
1:0
Sarpsborg
Modena
1:1
Bari 1908
Cosenza Calcio
1:2
Brescia
Como 1907
2:0
Sudtirol
Calcio Lecco
1:1
AS Cittadella
Parma
0:2
US Catanzaro 1929
Pisa
4:3
Palermo
Spezia Calcio
2:1
Ascoli
Venezia
2:3
Reggina
US Cremonese
0:1
AC Feralpi Salo
Sampdoria
4:1
Ternana Calcio
Blackpool
0:0
Wycombe Wanderers
Bolton Wanderers
5:2
Reading
Bristol Rovers
0:0
Shrewsbury Town
Burton Albion
1:3
Barnsley
Cambridge Utd.
3:1
Wigan Athletic
Carlisle United
1:3
Lincoln City
Charlton Athletic
0:0
Stevenage
Cheltenham Town
1:2
Exeter City
Leyton Orient
1:2
Peterborough
Northampton Town
2:0
Port Vale
Oxford United
4:0
Fleetwood Town
Grimsby Town
1:1
Bradford City
Crewe Alexandra
0:3
Forest Green Rovers
Harrogate Town FC
5:1
Gillingham
Morecambe FC
2:1
Barrow AFC
Newport County
0:4
Crawley Town
Notts County
3:3
Milton Keynes Dons
Stockport County
1:0
AFC Wimbledon
Sutton United FC
3:1
Swindon Town
Tranmere Rovers
1:1
Colchester United
Walsall
2:1
Salford City
Deportes Pereira
1:2
Atletico Bucaramanga
Independiente Medellin
1:4
America de Cali
Deportivo Cali
2:4
Rionegro Águilas
San Luis de Quillota
2:2
Antofagasta
San Marcos de Arica
3:4
CD Santa Cruz
Santiago Morning
3:1
CSD Barnechea
Skive IK
2:2
HIK Hellerup
FC Roskilde
0:1
Aarhus Fremad
Brabrand IF
1:2
Esbjerg FB
Middelfart
3:0
Thisted
Nykoebing FC
1:0
FA 2000
BK Fremad Amager
1:0
AB Gladsaxe
Hørsholm-Usserød IK
2:1
Karlslunde
Ringsted
2:2
VB 1968
Vorup FB
1:0
Kjellerup IF
Herlev
1:1
AB Tårnby
OKS
4:1
Hedensted
B 1913
0:1
Aarhus Fremad II
Dalum IF
1:1
Fjordager
Glostrup
1:1
Frederikssund
Slagelse B&I
0:2
Skjold
Viby
3:1
Hobro IK II
Marienlyst
3:0
Boldklubben 1909
KFUM Roskilde
1:5
Brønshøj
Horsens II
6:2
Tarup-Paarup IF
LSF
3:1
B 1908
Ringkobing IF
3:0
VRI
Aalborg BK II
2:4
Nørresundby
Greve
0:2
Tårnby FF
Allerød
2:6
Næstved IF
Sundby BK
2:0
Gørslev Idrætsforening
Varde IF
0:2
Odder IGF
Umeå FC Akademi
4:0
Lucksta IF
Hudiksvalls Forenade FF
1:2
FC Järfälla
Arameiska-Syrianska
4:0
IFK Eskilstuna
Täfteå
2:1
Frösö IF
CD Dragon
1:1
Jocoro
CD Fuerte San Francisco
0:1
AD Isidro Metapan
CD Platense Municipal Zacatecoluca
2:0
Santa Tecla FC
AS Aigle Royal Menoua
0:2
Avion Academy
Dynamo de Douala FC
0:0
Gazelle FC
Fauve Azur Elite FC
0:0
Fovu Club
PWD
0:0
Sportive de Douala
Victoria United FC
1:2
Young Sport Academy
Aldershot Town FC
1:1
Dorking Wanderers
Altrincham FC
1:0
Oldham Athletic
Barnet FC
3:1
Oxford City
Bromley FC
1:1
Woking FC
Chesterfield
1:3
Kidderminster Harriers FC
Dag & Red
1:1
Ebbsfleet United FC
Eastleigh FC
2:3
Maidenhead United FC
Rochdale
1:1
Hartlepool United
Southend United
4:2
Boreham Wood FC
Wealdstone FC
0:1
Solihull Moors FC
Weymouth FC
Yeovil Town
Bishop's Stortford
3:1
Banbury United
Brackley Town FC
3:0
Tamworth FC
Chester FC
0:2
Alfreton Town FC
Chorley FC
2:0
Blyth Spartans AFC
Curzon Ashton FC
2:0
South Shields
Aveley FC
1:2
Havant & Waterlooville FC
Braintree Town FC
2:0
Hemel Hempstead
Chippenham Town
0:0
Truro City FC
Dartford FC
0:2
Eastbourne Borough
Dover Athletic FC
1:0
Chelmsford City
Maidstone United FC
1:1
Welling United
Slough Town FC
2:2
St Albans City
Taunton Town
0:2
Bath City FC
Tonbridge Angels
1:2
Farnborough
Torquay United
3:3
Weston Super Mare FC
Worthing FC
2:0
Hampton & Richmond
Hereford FC
2:2
Buxton FC
Kings Lynn FC
3:4
Scarborough Athletic
Peterborough Sports FC
1:0
Gloucester City
Rushall Olympic
1:0
Boston United FC
Southport FC
0:1
Scunthorpe United
Spennymoor Town
3:1
Farsley Celtic
Warrington Town
1:3
Darlington 1883
Felixstowe & Walton Utd.
1:1
Ipswich Wanderers
New Salamis
4:0
Basildon United
Horndean
1:1
Lancing FC
Cribbs
0:4
Bishop's Cleeve
Brentwood Town
0:0
Witham Town
Brightlingsea Regent
2:0
Stowmarket Town
Grays Athletic
0:2
Bowers & Pitsea
Heybridge Swifts
1:0
Maldon & Tiptree
Lowestoft Town
0:0
Bury Town FC
Redbridge
East Thurrock United
Walthamstow
1:0
Enfield FC
Wroxham FC
0:1
Gorleston
Ashford United
3:1
Herne Bay
Beckenham Town
1:2
Phoenix Sports
Burgess Hill Town
2:3
Three Bridges
Chichester City FC
2:0
Littlehampton Town
Cray Valley Paper Mills
2:1
Sevenoaks Town
East Grinstead Town
1:1
Erith & Belvedere
Merstham
0:1
Broadbridge Heath
Ramsgate
2:2
Sittingbourne FC
Sheppey United
3:0
Hythe Town
Belper Town
2:1
Sheffield FC
Bridlington Town
2:1
North Ferriby FC
Brighouse Town
1:5
Winterton Rangers FC
Carlton Town
2:1
Grantham Town
Cleethorpes Town FC
0:3
Grimsby Borough
Consett
2:2
Stockton Town
Ossett United
0:4
Liversedge
Stocksbridge Park Steels
1:0
Pontefract Collieries
Bemerton Heath Harleq.
2:4
Bashley FC
Bideford FC
2:3
Tavistock FC
Evesham United
0:2
Malvern Town
Melksham Town
1:2
Frome Town
Willand Rovers
1:2
Bristol Manor Farm
Wimborne Town
Hamworthy United FC
Yate Town
3:0
Paulton Rovers
Bedworth United
4:0
Coleshill Town
Corby Town
4:0
Cambridge City
Gresley FC
1:1
Rugby Town FC
Harborough Town
0:2
AFC Rushden & Diamonds
Loughborough Dynamo
0:1
Anstey Nomads
Lye Town
1:1
Coventry Sphinx
Quorn FC
1:0
Shepshed Dynamo
Spalding United
2:0
Leicester Road
Sporting Khalsa
3:0
Walsall Wood
Sutton Coldfield
1:2
Boldmere St. Michaels
Chasetown FC
0:0
Hanley Town
Kidsgrove Athletic FC
2:1
Clitheroe
Nantwich Town
4:3
Hednesford Town
Newcastle Town
1:2
Leek Town
Prescot Cables
2:2
Runcorn Linnets
Stalybridge Celtic
1:0
Mossley AFC
Trafford FC
2:4
Avro
Widnes
2:1
Vauxhall Motors
Witton Albion
3:0
1874 Northwich FC
AFC Dunstable
2:1
AFC Kempston Rovers
Aylesbury Utd
1:2
Thame Utd
Barton Rovers FC
2:0
Leighton Town
Biggleswade
3:1
Stotfold
Biggleswade Town
0:1
Bedford Town Football Club
Hadley
3:2
Welwyn Garden City
Kidlington
4:2
North Leigh FC
Waltham Abbey
5:1
Hertford Town
Ware FC
3:0
Kings Langley
Ascot United
2:2
Uxbridge FC
Corinthian Casuals
2:3
Leatherhead FC
South Park
2:1
Chipstead FC
Southall
2:1
Northwood FC
Mole Valley SCR
1:2
Raynes Park Vale
Thatcham Town
1:1
Chertsey Town
Westfield (Surrey)
2:0
Metropolitan Police
Needham Market FC
3:0
AFC Sudbury
Barwell
3:0
Long Eaton United
Berkhamsted
1:2
Hitchin Town
Bromsgrove Sporting FC
1:2
AFC Telford United
Halesowen Town FC
1:0
Alvechurch
Mickleover Sports
1:0
Coalville Town
Nuneaton Town FC
Leamington FC
Redditch United
0:1
Stourbridge FC
Royston Town
4:2
Leiston FC
St Ives Town
1:4
Stamford
Stratford Town FC
2:0
Kettering Town
AFC Totton
3:0
Walton & Hersham
Bracknell Town
5:1
Sholing FC
Didcot Town
0:2
Swindon Supermarine
Dorchester Town
2:1
Tiverton Town
Gosport Borough
2:1
Winchester City FC
Harrow Borough
1:4
Chesham Utd
Hayes & Yeading United F.C.
0:0
Hendon FC
Merthyr Town
3:0
Hungerford Town FC
Plymouth Parkway
1:0
Poole Town
Salisbury
2:1
Basingstoke Town
Basford United
3:1
Worksop Town
Bradford Park Avenue AFC
2:3
Radcliffe
FC United of Manchester
0:2
Ashton United FC
Gainsborough Trinity
2:1
Stafford Rangers
Hyde United FC
1:3
Macclesfield FC
Lancaster City
3:2
Bamber Bridge
Marske United FC
Guiseley FC
Matlock Town
1:2
Ilkeston Town
Rylands
2:0
Marine FC
Workington AFC
2:3
Atherton Collieries
Billericay Town
2:0
Concord Rangers
Carshalton Athletic
3:0
Dulwich Hamlet
Chatham Town
4:1
Kingstonian FC
Enfield Town
3:0
Cheshunt FC
Hashtag United
5:0
Haringey Borough
Hastings United
2:1
Folkestone Invicta
Horsham FC
5:4
Bognor Regis Town
Lewes FC
1:1
Whitehawk
Margate FC
1:1
Cray Wanderers
Wingate & Finchley
3:1
Potters Bar Town FC
Airbus UK Broughton
2:2
Buckley Town
Bangor 1876
0:3
Llandudno FC
Chirk AAA
1:1
Porthmadog FC
Flint Town United
6:3
Mold Alexandra
Guilsfield
0:1
Gresford Athletic
Ruthin Town
4:0
Prestatyn Town
Baglan Dragons FC
2:2
Carmarthen Town AFC
Caerau (Ely)
3:2
Afan Lido
Goytre United
2:1
Llanelli Town
Pontardawe Town
3:3
Cwmbran Celtic
Taffs Well
0:2
Cambrian & Clydach
Llantwit Major
4:0
Abergavenny Town
Caersws
1:1
Denbigh Town
Trefelin
0:3
Briton Ferry
Bryne FK
3:1
IK Start
Kongsvinger IL
2:1
Ranheim IL
Valerenga IF
1:1
Sogndal IL
Aalesunds FK
1:1
Stabaek Fotball
Aasane Fotball
2:2
Levanger
Mjondalen
1:1
Raufoss IL
Sandnes Ulf
3:4
Egersund IK
Moss FK
3:0
Lyn FK
Cobh Ramblers
1:1
Longford Town FC
Wexford
1:1
Cork City
Athlone Town AFC
1:0
Treaty United
Finn Harps FC
2:0
Bray Wanderers AFC
University College Dublin
1:1
Kerry FC
Puntarenas
1:2
Municipal Liberia
Deportivo Saprissa
2:0
Herediano
Sporting San José
3:2
Guanacasteca
Alajuelense
1:1
San Carlos
Grecia
2:0
Cartaginés
Brown de Adrogue
0:1
Deportivo Madryn
San Martin San Juan
0:0
Estudiantes BA
Deportivo Moron
3:0
Atlanta
Defensores de Belgrano
0:1
San Telmo
Mitre
0:1
Aldosivi
VfR Neumunster
3:0
Preußen 09 Reinfeld
VFC Plauen
2:0
Magdeburg II
Buchholz
1:2
Altona
Erkenschwick
3:0
Sprockhövel
Leher TS
2:2
SAV
FC Gießen
0:1
Fernwald
Heider
0:1
SV Todesfelde
Schöningen
2:3
SSV Vorsfelde
Sportfreunde Siegen
5:0
Bövinghausen
Brünninghausen
0:0
Sportfreunde Lotte
Türkspor Dortmund
4:2
Eintracht Rheine
Gievenbeck
0:0
Victoria Clarholz
Vreden
1:0
Ennepetal
ASC Dortmund
2:1
Schermbeck
Weidenhausen
4:1
Waldgirmes
Germania Teveren
0:3
Frechen
Vichttal
2:0
Bonn-Endenich
Hohenwestedt
0:5
SV Eichede
Schafhausen
1:2
Hürth
Finnentrop / Bamenohl
3:2
SV Westfalia Rhynern
Dundalk
0:0
Drogheda United FC
Shelbourne FC
0:0
Derry City FC
Saint Patrick's Athletic FC
3:0
Sligo Rovers FC
Waterford United FC
1:2
Shamrock Rovers
Galway United FC
0:2
Bohemians Dublin FC
KI Klaksvik
3:2
NSI Runavik
HB Torshavn
4:0
IF Fuglafjordur
Skala IF
1:4
B36 Torshavn
Vikingur Gota
2:0
Tofta Itrottarfelag B68
TelOne
0:2
Highlanders
Simba Bhora FC
2:0
Hwange
Ngezi Platinum
1:0
Manica Diamonds
Bulawayo Chiefs
3:1
Yadah
Bikita Minerals
0:1
Dynamos
Herentals
0:1
FC Platinum
Sportivo Barracas Bolivar
1:1
Mercedes
Berazategui
1:1
Central Córdoba
Deportivo Paraguayo
0:1
Juventud Unida
Defensores de Cambaceres
0:0
Leandro Nicéforo Alem
CA Atlas
1:1
Victoriano Arenas
Deportivo Espanol
2:2
Centro Español
Trooz
0:5
Aubel
Malmundaria
1:1
UCE Liège
JS Fizoise
0:1
FC Eupen
Sart-Lez-Spa
1:0
RCS Stavelotain
FC Du Geer
2:1
Hannut
Ster-Francorchamps
4:2
Hombourg
RSC Tilffois
2:0
Mélen-Micheroux
RSC Beaufays
2:2
Union Flémalloise
Florenville
2:2
La Roche
Energie Cottbus
2:1
Eilenburg
Chemie
2:1
Meuselwitz
Phönix Lübeck
2:3
Hannover 96 II
Bremer SV
4:2
Jeddeloh
Spelle-Venhaus
0:3
Weiche Flensburg