Fixtures - April 16, 2024
Independiente Rivadavia
0:1
Velez Sarsfield
Independiente
2:2
Talleres
Instituto
1:3
River Plate
Argentinos Juniors
3:3
Barracas Central
Burton Albion
1:2
Cheltenham Town
Bristol Rovers
1:0
Cambridge Utd.
Port Vale
1:2
Wycombe Wanderers
Bolton Wanderers
2:2
Shrewsbury Town
Oxford United
0:1
Lincoln City
Portsmouth
3:2
Barnsley
Peterborough
4:1
Fleetwood Town
Notts County
2:5
Stockport County
Colchester United
2:0
Grimsby Town
Crawley Town
1:1
Barrow AFC
Walsall
2:1
Swindon Town
Mansfield Town
2:1
Accrington Stanley
JDR Stars
2:1
Black Leopards
NB La Masia
0:0
Baroka
Magesi
2:2
Hungry Lions
Milford
1:1
Marumo Gallants
Maritzburg United
2:0
Pretoria University
Rochdale
0:0
Boreham Wood FC
Wealdstone FC
0:1
Eastleigh FC
Halifax Town
0:0
Ebbsfleet United FC
Oxford City
1:3
Bromley FC
Truro City FC
1:0
Dover Athletic FC
Taunton Town
1:2
Torquay United
Weston Super Mare FC
1:1
Eastbourne Borough
St Albans City
1:0
Hampton & Richmond
Banbury United
0:1
Boston United FC
Burgess Hill Town
1:2
Sheppey United
Paulton Rovers
2:2
Malvern Town
Wimborne Town
2:1
Evesham United
Hartley Wintney
0:4
Marlow
Redbridge
1:4
Ipswich Wanderers
Bedford Town Football Club
5:1
Welwyn Garden City
Horndean
2:1
Ashford United
Basildon United
0:1
Brentwood Town
Hythe Town
0:1
Sittingbourne FC
Littlehampton Town
1:1
Erith & Belvedere
Ashington
0:0
Winterton Rangers FC
Carlton Town
3:0
Ossett United
Consett
0:2
Brighouse Town
Pontefract Collieries
1:0
Sheffield FC
Liversedge
0:2
Hebburn Town
Newton Aycliffe
2:5
Dunston Uts
Mousehole AFC
3:2
Tavistock FC
Melksham Town
2:1
Bideford FC
Bashley FC
0:2
Bishop's Cleeve
Shepshed Dynamo
2:0
Gresley FC
Walsall Wood
1:3
Quorn FC
Binfield
4:1
Corinthian Casuals
Badshot Lea
0:4
Westfield (Surrey)
Raynes Park Vale
0:0
Metropolitan Police
Barton Rovers FC
1:4
Kidlington
Biggleswade Town
2:2
Hadley
Coalville Town
0:0
Stourbridge FC
Kettering Town
1:2
Stamford
Poole Town
2:2
Plymouth Parkway
Tiverton Town
0:2
Dorchester Town
Sholing FC
2:2
Hendon FC
Lewes FC
2:1
Horsham FC
Winchester City FC
2:0
Merthyr Town
Matlock Town
0:4
Gainsborough Trinity
Atherton Collieries
0:1
Macclesfield FC
Whitehawk
3:0
Kingstonian FC
Bamber Bridge
1:4
Ilkeston Town
Whitby Town
3:1
Morpeth Town
Folkestone Invicta
1:1
Concord Rangers
Potters Bar Town FC
2:1
Haringey Borough
Canvey Island
4:1
AFC Hornchurch
Enyimba
1:0
Heartland
Bendel Insurance
2:1
Kano Pillars
Enugu Rangers
3:2
Abia Warriors
Bayelsa United
1:1
Katsina United
Sporting Lagos FC
1:0
Sunshine Stars
Gombe United
1:2
Kwara United
Akwa United
4:1
Niger Tornadoes
Rivers United
3:1
Plateau United
Shooting Stars
2:0
Lobi Stars
Crusaders
2:1
Cliftonville
Glentoran
1:2
Larne
Linfield
2:2
Coleraine
Ballymena United
1:0
Glenavon
Dungannon Swifts
2:0
Loughgall
Newry City
1:3
Carrick Rangers
Kiffen
0:1
PPJ
Sporting Kristina
1:5
VIFK
Lapuan Virkiä
1:7
AC Oulu
JIPPO
0:2
Haka
Tampere United II
0:11
EIF
RiPS
0:5
IFK Mariehamn
LAUTP
1:2
JAPS
Jakobstads Bollklubb
1:1
Rovaniemi Palloseura
MyPa Myllykoski
1:2
FC Vaajakoski
Maskun Palloseura
0:2
SalPa
Simpeleen Urheilijat
0:21
FC KTP
Rovaniemi United FC
0:4
GBK Kokkola
FC Kiisto
2:5
KPV Kokkola
Sundom Idrottsförening
0:6
SJK Akatemia
Lahden Reipas
1:0
JJK Jyvaskyla
OTP
0:3
Jaro
Vihtavuoren Pamaus
0:8
Mikkelin Palloilijat
TPS O35
2:3
Ilves 2
Leppävaaran Pallo ry
1:3
EPS
KaaPo Kaarina
0:4
TPS
SexyPöxyt
0:2
Vantaan Jalkapalloseura
FC Finnkurd
1:4
TuPS
Esbo Bollklubb
4:2
Futura
MPS / Atletico Malmi
0:2
PK-35
Atlantis FC
6:0
EsPa / Renat
EsPa
0:1
FC Honka
POHU / KY United
0:7
Kapa
Gnistan O35
1:5
Järvenpään Palloseura / 47
VJS II
1:8
IF Gnistan