Fixtures - March 16, 2024
Union Berlin
2:1
Werder Bremen
Wolfsburg
1:3
Augsburg
Mainz
2:0
Bochum
Heidenheim
1:1
Mönchengladbach
Darmstadt
2:5
Bayern
Hoffenheim
0:3
Stuttgart
Swansea City
2:0
Cardiff City
Birmingham City
0:1
Watford
Ipswich Town
6:0
Sheffield Wednesday
Middlesbrough
0:0
Blackburn
Plymouth Argyle
0:1
Preston North End
Rotherham United
0:0
Huddersfield Town
Stoke City
0:3
Norwich City
Sunderland
0:0
Queens Park Rangers
West Brom
2:0
Bristol City
Celtic
3:1
St. Johnstone
Hibernian
3:0
Livingston
Kilmarnock
5:2
St. Mirren
Motherwell
0:1
Aberdeen
Ross County
2:1
Hearts
Alanyaspor
1:0
Kayserispor
MKE Ankaragucu
2:1
Basaksehir FK
Adana Demirspor
4:1
Sivasspor
Besiktas JK
1:2
Antalyaspor
Asteras Tripolis
0:2
Volos Nps
AE Kifisias
0:0
OFI Crete FC
Atromitos/H.
3:2
PAS Giannina
Panetolikos
3:0
Panserraikos
MFK Karvina
2:1
SK Dynamo Ceske Budejovice
Zlín
2:2
Bohemians Prague 1905
Mladá Boleslav
2:1
SK Sigma Olomouc
FK Teplice
1:1
1 FC Slovacko
Avispa Fukuoka
1:3
Tokyo
Consadole Sapporo
1:2
Machida Zelvia
Vissel Kobe
0:0
Sanfrecce Hiroshima
Kashiwa Reysol
0:2
Nagoya Grampus
Gamba Osaka
2:1
Jubilo Iwata
Sagan Tosu
0:2
Cerezo Osaka
Tokyo Verdy
2:2
Albirex Niigata
Burgos CF
1:1
Levante
Eibar
2:0
CF Villarreal B
Real Oviedo
1:1
Racing Santander
Tenerife
0:0
Huesca
Sporting Gijón
1:0
Alcorcon AD
Como 1907
3:1
Pisa
AC Feralpi Salo
1:2
Parma
Sudtirol
3:0
US Cremonese
Ternana Calcio
1:0
Cosenza Calcio
Brescia
1:1
US Catanzaro 1929
Bari 1908
0:1
Sampdoria
AS Cittadella
1:1
Modena
Reggina
0:0
Spezia Calcio
Auxerre
2:1
Caen
Annecy FC
3:1
Bordeaux
Pau
2:0
Concarneau
Angers
1:3
Amiens SC
Bastia
0:4
Saint-Etienne
Stade Lavallois Mayenne FC
1:2
Dunkerque
Guingamp
3:0
Valenciennes
Paris
2:0
Ajaccio
US Quevillaise-Rouen Metropole
1:1
Troyes
Rodez Aveyron
3:1
Grenoble
UD Oliveirense
1:1
AVS Futebol
Penafiel
0:1
Benfica Lisbon B
CS Maritimo Madeira
2:0
União de Leiria
Academico de Viseu
1:1
Paços de Ferreira
Barnsley
0:0
Cheltenham Town
Derby County
1:0
Bolton Wanderers
Exeter City
1:0
Burton Albion
Fleetwood Town
1:1
Charlton Athletic
Lincoln City
5:0
Bristol Rovers
Peterborough
0:1
Portsmouth
Port Vale
0:2
Oxford United
Reading
4:0
Cambridge Utd.
Shrewsbury Town
1:0
Carlisle United
Stevenage
0:1
Leyton Orient
Wigan Athletic
1:0
Blackpool
Wycombe Wanderers
2:0
Northampton Town
AFC Wimbledon
0:2
Newport County
Accrington Stanley
2:2
Notts County
Barrow AFC
0:0
Harrogate Town FC
Bradford City
1:5
Mansfield Town
Colchester United
1:1
Walsall
Forest Green Rovers
0:1
Sutton United FC
Gillingham
1:1
Grimsby Town
Milton Keynes Dons
3:1
Crewe Alexandra
Swindon Town
1:2
Doncaster Rovers
Wrexham
0:1
Tranmere Rovers
TPS
2:0
IF Gnistan
Aalesunds FK II
0:0
Brattvag
Mikkelin Palloilijat
1:1
FC Vaajakoski
Lillestrom SK
2:1
Odds BK
GAIS
1:0
Landskrona BoIS
SJK Akatemia
3:2
VIFK
Skovde AIK
1:0
IK Oddevold
BK Hacken
1:3
Elfsborg
Inter Turku
2:0
Tampereen Ilves
Trelleborg FF
1:1
Jonkopings Sodra
Lysekloster
1:1
Sotra
Helsingborg
2:1
Falkenbergs FF
Raufoss IL
1:5
Sogndal IL
IFK Norrkoping
1:1
IFK Varnamo
Ham-Kam
0:0
Sarpsborg
Ostersunds FK
1:0
Gefle IF
Mjondalen
0:4
Lyn FK
IK Start
3:2
Sandnes Ulf
Fredrikstad FK
1:1
KFUM Oslo
Seinäjoen
2:1
IFK Mariehamn
PK-35
4:1
JAPS
HJS Akatemia
1:5
Haka
FC Uzwil
2:2
Balzers
Courtételle
3:1
Thun II
FC Wohlen
2:0
FC Bassecourt
SV Hongg
1:2
Winterthur II
FC La Chaux De Fonds
1:1
FC Grand-Saconnex
FC Sion II
7:0
FC Coffrane
FC Fredericia
2:2
HB Koege
Kolding IF
3:3
Naestved BK
B 93
3:2
AC Horsens
SonderjyskE
2:0
FC Helsingoer
Vendsyssel FF
1:1
Hobro IK
Hillerød
1:2
Aalborg BK
Sloboda Mrkonjić Grad
0:1
FK BSK Banja Luka
FK Laktasi
3:1
FK Famos Vojkovići
FK Leotar Trebinje
1:0
Omarska
FK Drina Zvornik
0:0
Sutjeska Foča
Borac Kozarska Dubica
2:0
Željezničar Banja Luka
FK Kozara Gradiska
2:3
FK Radnik Bijeljina
FK Slavija Sarajevo
2:0
Velež Nevesinje
FK Rudar Prijedor
1:1
FK Romanija Pale
Goražde
0:1
Rudar Kakanj
FK Mladost Doboj Kakanj
0:1
FK Gornji Rahić
Radnik Hadžići
1:0
NK Celik Zenica
Stupčanica Olovo
3:2
HNK Tomislav Tomislavgrad
NK Zvijezda Gradacac
1:0
Bratstvo Gračanica
OFK Gradina Srebrenik
0:1
TOŠK Tešanj
FK Buducnost Banovici
3:0
Vis Kosova
FC Echichens
1:1
FC La Tour-Le Paquier
Farvagny / Ogoz
4:1
FC Veyrier Sports
FC Thalwil
5:0
FC Widnau
SV Schaffhausen
2:1
Chur 97
Bülach
3:1
Lachen / Altendorf
Tägerwilen
3:4
FC Frauenfeld
FC Bubendorf
2:2
Muri-Gümligen
Liestal
1:1
Ajoie-Monterri
FC Uster
2:1
Weesen
SC Zofingen
Zug 94
SC Buochs
1:1
Goldau
Unterstrass
0:0
FC Gambarogno-Contone
CS Romontois
1:3
FC Ugs
Lancy
1:0
FC Signal
KF Dardania St. Gallen
1:1
FC Bazenheid
Wil II
3:1
Rapperswil-Jona II
Pratteln
0:1
Tavannes / Tramelan
Concordia Lausanne
3:0
Ueberstorf I
FC Besa Biel/Bienne
6:3
Dornach
Olympique de Geneve FC
1:0
Perly-Certoux
Collina d'Oro
3:2
Ascona
Martigny Sports
4:0
FC Plan-Les-Quates
Kickers Luzern
0:4
FC Red Star Zh
SC Emmen
0:6
FC Brunnen
Amical Saint-Prex
6:3
Dardania Lausanne
FC Locarno
2:1
Cham II
Bosporus
3:0
SC Binningen
Prishtina Bern
5:1
BSC Old Boys
Považská Bystrica
2:1
Petržalka
FK Puchov
1:2
FK Slavoj Trebisov
KFC Komarno
0:0
OFK Malzenice
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
5:2
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Dravinja
0:1
ND Gorica
Jadran Dekani
1:2
NK Fuzinar Ravne
NK Bilje
0:0
ND Beltinci
NK Nafta Lendava
2:0
Primorje
AEP Polemidion
2:0
Apep Pitsilias
ASPIS
2:0
Olympiada Lympion
Kouris Erimi
2:4
Ethnikos Ashias FC
Geroskipou FC
0:0
Omonia Psevda
APEA Akrotiríou
1:0
Iraklis Yerolakkou
AS Spartakos Kitiou
0:1
Ethnikos Latsion
Ormideia
0:0
Kedros Ayias Marinas Skyllouras
Halkanoras
0:1
Anagennisi Derynia FC
Bulvarspor
2:0
Batman Petrolspor
Hacettepe 1945
1:0
Turgutluspor
Catalcaspor
2:0
Orduspor 1967 Futbol İşletmeciliği Spor Kulübü
Bornova 1877 Sportif Yatirimlar
1:0
Darica Genclerbirligi
Yeni Orduspor Kulubu
2:1
Edirnespor
Küçükçekmece Sinop Spor Kulübü
1:2
Kepez Belediyespor
Erzgebirge Aue
2:1
Viktoria Koln
Lubeck
1:0
Jahn Regensburg
MSV Duisburg
2:0
Saarbrucken
1860 Munich
1:2
Preußen Münster
Dynamo Dresden
0:0
Ulm
Hallescher
2:2
SC Freiburg II
Dobrovce
1:0
NK Hajdina
Adria
4:1
Šencur
NK Kočevje
2:2
Vipava
Žiri
1:0
Svoboda
Izola
0:3
NK Roltek Dob
ND Slovan Ljubljana
3:2
Šobec Lesce
NK Jesenice
3:0
Škofja Loka
NK Avto Rajh Ljutomer
1:2
Videm
NK Rače
3:1
NŠ Drava
Korotan Prevalje
1:1
NK Zavrc
Podvinci
2:1
NK Krsko
NK Sampion Celje
6:0
NK Dravograd
NK Brezice 1919
4:4
Šmartno
SK Aritma Prague
0:0
FK Slavoj Cesky Krumlov
Letohrad
0:2
Pencin Turnov
Breclav
0:2
FSC Stara Rise
FC Slovan Havlickuv Brod
0:0
FC Spartak Velka Bites
N. Byskovice
0:2
SK Slany
SK Újezd Praha 4
0:1
FC Chomutov
Biocel Vratimov
2:4
FK Bospor Bohumin
FK Komarov
3:1
Jiskra Domažlice II
FC Tvd Slavicin
3:2
1 HFK Olomouc
Kosmonosy
3:0
SK Benatky Nad Jizerou
Brandys Nad Labem
2:0
FK Admira Praha II
TJ Břidličná
2:1
TJ Řepiště
FK Spartak Sobeslav
0:0
FK Jindrichuv Hradec 1910
FC Rokycany
4:1
FK Horovicko
SK Senco Doubravka
2:2
ZCE Plzen
SK Klatovy 1898
1:3
FK Banik Sokolov
FK Tachov
0:0
Pribram II
Otava Katovice
1:0
FC Viktoria Marianske Lazne
FK Šternberk
0:3
Kozlovice FC
1.fc Viktorie Prerov
2:0
SK Baťov 1930
FK Nove Sady
0:0
Skastice
MFK Chrudim II
6:1
MFk Trutnov
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
2:1
Vysoke Myto
FK Dobrovice
1:0
SK Benesov
RMSK Cidlina Novy Bydzov
0:0
FK Caslav
FK Olympie Brezova
0:3
SK Kladno
TJ Sokol Nespeky
2:0
FK Ostrov
Cesky Brod
4:2
Hřebeč
Tj Valasske Mezirici
2:1
Frenstat Pod Radhostem
FC Hvezda Cheb
0:0
SK Steti
MFK Vitkovice
3:2
FK Krnov
KF Iliria Fushe-Kruje
2:1
KF Adriatiku 2012
KKS Albanët
2:1
KF Gramshi
Valbona
FK Shenkolli
Murlani
0:3
KS Veleciku Koplik
KS Naftetari
0:2
Terbuni Puke
Beselidhja Lezhe
1:0
Sopoti Librazhd
NA Hussein Dey
3:1
Tiaret
JS Bordj Ménaïel
0:2
Oued Akbou
MC El Eulma
1:0
HB Chelghoum Laïd
RB Ouargla
1:0
E Sour El-Ghozlane
Teleghma
1:0
AS Khroub
MSP Batna
1:0
IB Khémis El Khechna
USM EL Harrach
1:0
AS Ain Mlila
MO Constantine
1:1
USM Annaba
Oued Magrane
2:0
CA Batna
Bischofshofen
2:0
Rot-Weiß Rankweil
Silz / Mötz
3:1
Austria Salzburg
SVG Reichenau
6:0
FC Wolfurt
SV Wals-Grunau
2:1
Röthis
SC Schwaz
1:1
VfB Hohenems
Dornbirner SV
0:3
Imst
SV Neuhofen/Ried II
4:4
TUS Bad Gleichenberg
Donaufeld
0:1
FC Mauerwerk
Union Gurten
5:0
SV Allerheiligen
FC Kufstein
0:1
SC Rheindorf Altach II
Wiener Viktoria
2:2
TWL Elektra
FC Pinzgau Saalfelden
1:0
TSV St. Johann
USV Weindorf St. Anna am Aigen
2:0
Deutschlandsberger SC
Virginia United SC
0:1
North Pine SC
Western Spirit FC
1:2
Newmarket SC
Centenary Stormers
3:0
North Brisbane
Qingdao Red Lions
0:0
Dongguan United
Wuxi Wugou
2:0
Yanbian Longding
Jiangxi Lushan
0:0
Shanghai Jiading Huilong
Chongqing Tonglianglong
1:1
Heilongjiang Ice City
Yunnan Yukun
2:1
Nanjing City
SP Tre Fiori
0:1
SS Murata
SS Virtus
1:0
SS Cosmos
San Marino Academy
0:3
SP La Fiorita
Tre Penne
2:1
SS Folgore Falciano Calcio
AC Juvenes/Dogana
4:1
AC Libertas
Lierse Kempenzonen
3:2
FC Liege
Lommel United
3:1
RSCA Futures (RSC Anderlecht II)
KMSK Deinze
2:3
Boussu Dour Borinage
Dender
4:1
SL16 FC (Royal Standard de Liège II)
Jong KRC Genk (KRC Genk II)
3:1
KV Oostende
Airdrieonians
5:2
Arbroath
Inverness CT
1:2
Ayr United
Partick Thistle
2:1
Greenock Morton
Queen's Park
0:0
Raith Rovers
Santiago Morning
2:4
Deportes La Serena
San Luis de Quillota
0:5
Deportes Limache
Deportes Temuco
1:0
Antofagasta
Inter Club Brazzaville
1:3
Vita Club Mokanda
Cheminots
2:2
Vegas
Leopards
3:1
JUK
Otoho
0:0
CARA Brazzaville
Diables Noirs
0:1
Etoile du Congo
Sokol Hostoun
2:1
FK Kraluv Dvur
Motorlet
1:4
Dukla Praha II
FK Fotbal Trinec
2:1
Karviná II
Tatran Brno Bohunice
3:0
Start Brno
Pardubice II
1:0
Mladá Boleslav II
České Budějovice II
0:1
FK Admira Prague
FK Prepere
3:2
FK Chlumec Nc
FC Kolin
2:1
Banik Sous
Tj Jiskra Domazlice
4:0
Povltava FA
Fotbal Frydek Mistek
1:2
FC Viktoria Otrokovice
Uhersky Brod
1:0
Slovácko II
1. Bfk Frydlant Nad Ostravici
1:1
FK Hodonin
FK Apos Blansko
2:1
Zlín II
Tj Sokol Zivanice
2:1
Jablonec II
Tj Slovan Velvary
2:0
SK Sokol Brozany
So de Larmee
1:0
Zoman FC
SC Gagnoa
0:3
Stella Club d'Adjamé
AS Denguélé d'Odienné
0:6
CO Korhogo
Lys Sassandra
3:1
SOL
AFAD
2:0
Bouaké
BVV Barendrecht
0:0
Blauw Geel 38
Stedoco
1:3
VV Gemert
Dovo Veenendaal
2:2
Genemuiden
VV Eemdijk
1:0
Harkemase Boys
FC Rijnvogels
5:2
Kampong
Sportlust '46
2:0
VV Baronie Breda
VV Kloetinge
3:0
Tec
Urk
1:2
USV Hercules
VV IJsselmeervogels
7:1
Hoogeveen
Dvs 33 Ermelo
4:0
HSC 21
Sparta Nijkerk
3:2
Staphorst
Odin 59
1:0
VV Sint Bavo
DEM
1:4
Rkav Volendam
TOGB
3:0
Hoek
VV Una
3:2
GVV Unitas
US Diamantinoise
3:1
New Club
Golden Star de Fort-De-France
1:1
RC Saint Joseph
Stade Spiritain
3:0
CS Vauclinois
AS Club Péléen
0:1
Case-Pilote
US Riveraine
0:4
Club Colonial
Solidarité Scolaire
1:1
USBM
Amical Club
19:30
CERFA
Sporting Baie-Mahault
1:1
CS Le Moule
Etoile de Morne-à-l'Eau
4:1
CERFA
Cambrefort
2:4
La Gauloise
Dynamo Le Moule
2:2
Jeunesse Evolution FC
FK Mladost Ljeskopolje
2:2
FK Lovcen
FK Bokelj Kotor
1:1
Igalo
FK Berane
2:2
FK Kom
Otrant-Olympic
1:1
FK Iskra Danilovgrad
Internacional
0:0
OFK Grbalj
LFC
1:2
Wippolder
Honselersdijk
1:2
TAC'90
Voorschoten '97
1:0
Forum Sport
VELO
0:0
Skillz
ZOB
1:0
IVV Landsmeer
Argon Mijdrecht
0:3
HC & FC Victoria 1893
Jodan Boys
2:0
Montfoort
csv DVVA
1:2
BFC
vv De Meern (Zat)
1:4
FC Aalsmeer
BVCB
0:0
FC Xerxes
Spijkenisse
2:0
Sparta AV
Sliedrecht
2:2
NSVV
Brielle
2:3
VV Papendrecht
SDC Putten
6:1
Woezik
NSC
1:1
DTS Ede
ASV Dronten
0:1
Bennekom
DOS '37
1:0
NEO
Zuidvogels
1:0
Woudenberg
KHC
0:3
ONS Sneek
SVZW
1:1
SV Grol
cvv Sparta Enschede
4:0
VV Hulzense Boys
vv RKDEO
0:0
Valken '68
Nootdorp
3:0
Die Haghe
SCPB '22
2:3
Hillegom
Blauw Wit '34
1:2
Olde Veste '54
Flevo Boys
2:1
Burgum
Go Ahead
4:0
Broekster Boys
Marum
3:3
Drachtster Boys
Oranje Nassau
5:0
GRC Groningen
vv Velocitas 1897
0:1
HZVV
Winsum
5:0
PKC '83
Terneuzense Boys
0:4
vv Zuidland
SHO
3:1
Nieuw Lekkerland
Almkerk
3:1
Erp
TOP Oss Amateurs
0:4
WNC
't Zand
3:0
Tavenu Sparta Combinatie
RKHVV
1:5
Apeldoorn CSV
Stevo
3:2
Whc
RKZVC
2:1
DZC '68
Winterswijk
0:1
Achilles '12
Oldham Athletic
2:2
Chesterfield
AFC Fylde
1:2
Wealdstone FC
Boreham Wood FC
0:1
Altrincham FC
Bromley FC
0:0
Kidderminster Harriers FC
Dag & Red
4:1
Maidenhead United FC
Dorking Wanderers
1:1
Solihull Moors FC
Eastleigh FC
1:4
Rochdale
Ebbsfleet United FC
4:2
Gateshead FC
Hartlepool United
0:0
Southend United
Woking FC
1:0
Barnet FC
York City FC
1:0
Aldershot Town FC
Eastbourne Borough
2:0
Taunton Town
Chelmsford City
3:1
Bath City FC
Chippenham Town
3:1
Worthing FC
Dartford FC
0:2
Maidstone United FC
Dover Athletic FC
0:0
Havant & Waterlooville FC
Farnborough
3:1
Aveley FC
Hemel Hempstead
1:2
Hampton & Richmond
Slough Town FC
0:0
Yeovil Town
St Albans City
1:2
Truro City FC
Tonbridge Angels
4:1
Torquay United
Welling United
3:1
Weston Super Mare FC
Weymouth FC
0:1
Braintree Town FC
Alfreton Town FC
3:0
Bishop's Stortford
Boston United FC
3:0
Farsley Celtic
Brackley Town FC
2:0
Hereford FC
Buxton FC
0:2
South Shields
Chorley FC
3:0
Scarborough Athletic
Curzon Ashton FC
0:3
Spennymoor Town
Darlington 1883
1:0
Peterborough Sports FC
Kings Lynn FC
2:1
Rushall Olympic
Scunthorpe United
2:0
Banbury United
Southport FC
2:3
Blyth Spartans AFC
Tamworth FC
0:0
Chester FC
Warrington Town
1:2
Gloucester City
Guernsey
1:4
Leatherhead FC
Basildon United
East Thurrock United
Brightlingsea Regent
2:1
Lowestoft Town
Bury Town FC
2:1
New Salamis
Enfield FC
1:3
Heybridge Swifts
Felixstowe & Walton Utd.
1:0
Brentwood Town
Grays Athletic
2:0
Redbridge
Maldon & Tiptree
2:0
Ipswich Wanderers
Stowmarket Town
0:6
Gorleston
Witham Town
2:4
Bowers & Pitsea
Wroxham FC
0:2
Walthamstow
Ashford United
1:0
Littlehampton Town
Burgess Hill Town
1:2
Ramsgate
Horndean
0:3
Chichester City FC
Hythe Town
1:1
Three Bridges
Lancing FC
3:1
Erith & Belvedere
Merstham
2:2
Herne Bay
Phoenix Sports
0:0
East Grinstead Town
Sevenoaks Town
1:1
Beckenham Town
Sheppey United
0:2
Cray Valley Paper Mills
Sittingbourne FC
0:1
Broadbridge Heath
Belper Town
2:2
Ashington
Dunston Uts
4:0
Cleethorpes Town FC
Grimsby Borough
2:2
Consett
Hebburn Town
2:0
Bridlington Town
Pontefract Collieries
4:1
North Ferriby FC
Sheffield FC
2:0
Brighouse Town
Stocksbridge Park Steels
1:0
Newton Aycliffe
Stockton Town
2:0
Grantham Town
Winterton Rangers FC
0:0
Ossett United
Bashley FC
2:0
Mousehole AFC
Bishop's Cleeve
0:0
Willand Rovers
Exmouth
2:1
Melksham Town
Frome Town
2:0
Yate Town
Hamworthy United FC
Evesham United
Malvern Town
1:2
Wimborne Town
Paulton Rovers
4:4
Bemerton Heath Harleq.
Westbury United
0:0
Bideford FC
AFC Rushden & Diamonds
0:4
Lye Town
Anstey Nomads
2:1
Boldmere St. Michaels
Coleshill Town
1:1
Gresley FC
Coventry Sphinx
2:2
Cambridge City
Harborough Town
1:1
Corby Town
Rugby Town FC
1:5
Spalding United
Shepshed Dynamo
1:2
Leicester Road
Sporting Khalsa
2:3
Loughborough Dynamo
Sutton Coldfield
5:3
Quorn FC
Walsall Wood
2:1
Bedworth United
1874 Northwich FC
0:1
Hednesford Town
Bootle
1:2
Clitheroe
Chasetown FC
0:3
Nantwich Town
Hanley Town
2:1
Witton Albion
Leek Town
3:0
Prescot Cables
Mossley AFC
3:2
Kidsgrove Athletic FC
Newcastle Town
1:1
City Of Liverpool
Runcorn Linnets
2:1
Avro
Vauxhall Motors
3:1
Stalybridge Celtic
Widnes
2:0
Trafford FC
Bedford Town Football Club
2:3
Hadley
Hertford Town
2:2
Aylesbury Utd
AFC Kempston Rovers
0:0
Waltham Abbey
Kings Langley
4:2
AFC Dunstable
Leighton Town
0:2
Biggleswade
North Leigh FC
1:3
Ware FC
Stotfold
2:1
Cirencester Town
Thame Utd
1:3
Barton Rovers FC
Welwyn Garden City
2:0
Kidlington
Ascot United
0:3
Westfield (Surrey)
Ashford Town Middlesex
0:1
South Park
Badshot Lea
4:0
Northwood FC
Binfield
1:2
Marlow
Chertsey Town
4:1
Corinthian Casuals
Chipstead FC
2:0
Uxbridge FC
Hanworth Villa
2:1
Mole Valley SCR
Hartley Wintney
2:2
Thatcham Town
Raynes Park Vale
2:0
Southall
Nuneaton Town FC
Leiston FC
AFC Sudbury
0:1
Kettering Town
AFC Telford United
2:1
Stamford
Alvechurch
1:0
Stourbridge FC
Berkhamsted
2:1
Bromsgrove Sporting FC
Coalville Town
1:1
Stratford Town FC
Leamington FC
3:0
Hitchin Town
Long Eaton United
3:3
St Ives Town
Mickleover Sports
1:0
Halesowen Town FC
Needham Market FC
2:1
Barwell
Royston Town
1:0
Redditch United
Beaconsfield Town
3:4
Dorchester Town
Chesham Utd
2:0
AFC Totton
Gosport Borough
1:0
Harrow Borough
Hanwell Town
1:2
Bracknell Town
Hungerford Town FC
1:2
Tiverton Town
Salisbury
0:0
Merthyr Town
Swindon Supermarine
0:1
Hendon FC
Walton & Hersham
4:2
Didcot Town
Winchester City FC
4:0
Poole Town
Cheshunt FC
2:1
Concord Rangers
Ashton United FC
2:0
Gainsborough Trinity
Atherton Collieries
1:2
FC United of Manchester
Basford United
2:1
Matlock Town
Ilkeston Town
1:1
Hyde United FC
Marine FC
1:0
Guiseley FC
Morpeth Town
2:0
Lancaster City
Stafford Rangers
0:3
Radcliffe
Rylands
2:0
Bamber Bridge
Whitby Town
1:1
Bradford Park Avenue AFC
Workington AFC
Marske United FC
Worksop Town
1:0
Macclesfield FC
Carshalton Athletic
3:0
Margate FC
Dulwich Hamlet
2:0
Lewes FC
Enfield Town
2:1
Horsham FC
Folkestone Invicta
1:0
Canvey Island
Haringey Borough
0:4
Cray Wanderers
Hashtag United
2:3
Potters Bar Town FC
Hastings United
1:1
Chatham Town
AFC Hornchurch
4:1
Billericay Town
Kingstonian FC
1:4
Whitehawk
Wingate & Finchley
0:1
Bognor Regis Town
Caersws
2:1
Prestatyn Town
Chirk AAA
3:2
Llandudno FC
Holywell
3:0
Denbigh Town
Baglan Dragons FC
2:0
Abergavenny Town
Carmarthen Town AFC
0:1
Llanelli Town
Llantwit Major
1:1
Cwmbran Celtic
Pontardawe Town
0:1
Trefelin
Airbus UK Broughton
2:0
Llanidloes Town
Flint Town United
7:0
Ruthin Town
Guilsfield
4:0
Porthmadog FC
Cambrian & Clydach
2:2
Caerau (Ely)
Goytre United
1:3
Taffs Well
Afk Chrudim
3:1
Zbrojovka Brno
FK Dukla Prague
1:0
FK Viktoria Zizkov
SK Hanacka Slavia Kromeriz
0:2
1 FK Pribram
SK Lisen
3:0
SFC Opava
Mas Taborsko
2:1
FC Vysocina Jihlava
FK Sileks Kratovo
2:1
FK Akademija Pandev
Gjorce Petrov
1:0
GFK Tikvesh 1930
FK Bregalnica Stip
0:0
KF Gostivar
Vardar Skopje
1:1
Shkendija 79 Tetovo
Voska Sport
0:0
FK Shkupi
FK Zeleziarne Podbrezova
0:2
MFK Ruzomberok
AS Trencin
1:3
MFK Skalica
Dukla Banská Bystrica
0:0
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Dunajska Streda
2:1
MSK Zilina
PFC Slavia Sofia
1:2
Lokomotiv Plovdiv
Etar 1924 Veliko Tarnovo
0:3
Levski Sofia
Ludogorets
6:0
FK Lokomotiv Sofia 1929
Lefkimmi
2:2
Vataniakos FC
Ypatou
3:0
Peramaikos
Chaidari AO
2:2
Panionios
Proodeftiki
1:0
Almyros Gaziou
Apollon Smirnis
1:1
Panathlitikos Omililos Atsaleniou
AO Agia Paraskevi
0:0
Episkopi FC
Ermis Zonianon
1:0
Fostiras FC
AS Aris Petroupolis 1926
4:2
PAO Atromitos Piraeus
AO Ellopiakos
1:1
Agios Nikolaos
Ethnikos Piraeus
1:1
Ilisiakos FC
FC Korinthos
0:1
Panargiakos
AER Afantou
2:1
Rhodos FC
Missolonghi
1:2
AGS Vyzas Megaron
Ialysos
4:2
Panegialios FC
Marko
3:1
Ermionidas
AO Asteras Petriti
2:1
Pierikos FC
Magnisiakos AEV
Thyella Katsikas
Ethnikos Neou Keramidiou
2:0
Astir Lianokladi
APS Zakynthos
1:1
Anagennisi Artas
Fikis
Trikala
FC Kastoria
0:0
AE Kileler
Eordaikos 2007
0:2
Nea Artaki
GAS Svoronou
3:2
Thesprotos
Megas Alexandros Agia Marinas
1:1
Aris Petinos
Nestos Chrisoupolis
3:2
Doxa Dramas
Apollon Paralimniou FC
7:0
Aetos Varvaras
Kavala
3:1
Poseidon Nea Michaniona
Niki Efkarpias AMO
1:1
Anagennisi Epanomis FC
Veria
1:1
Panthrakikos
AO Chaniotis
Thyella Sarakinoi
Thermaikos Thermis
1:1
PAO Kristonis FC
Aris Avatou
0:0
MGS Orestis Orestiadas
Asteras Varis
3:0
Pyliou
LRC
1:1
RVVH
Nieuwenhoorn
1:5
VV Zwaluwen Vlaardingen
VV Smitshoek
0:4
Sportclub Feyenoord
Heerjansdam
1:1
HBS
VV Capelle
2:1
FC S-Gravenzande
SV Alphense Racing Club
0:1
DHSC
BOL
0:0
Huizen
WV-HEDW
2:4
Alphense Boys
Excelsior '31
5:1
VV Buitenpost
Scherpenzeel
3:2
Vvog
Azsv
2:0
DETO Twenterand
Berkum
0:2
Be Quick 1887
AFC '34
3:0
JOS Watergraafsmeer
Ter Leede
1:0
Hoogland
Quick '20
1:1
Heino
SDV Barneveld
0:1
LONGA '30
RKAVV
2:2
ltijd Sterker Worden Hendrik-Ido-Ambacht
RKVV Westlandia
3:0
DSO
Venray
0:1
Achilles Veen
VOC
1:6
Poortugaal
MASV
4:0
Pelikaan-S
EVV Echt
0:5
VV Goes
KS Unia Solec Kujawski
0:1
LKS Vineta Wolin
Luzino
0:1
Świt Skolwin
Miejski Klub Sportowy Odra Bytom Odrzański
0:1
Górnik Zabrze II
Legia Warszawa II
4:0
Broń Radom
MKS Flota Swinoujscie
0:3
Zawisza Bydgoszcz
Warta Gorzów
0:4
MKS Kluczbork
Goczałkowice Zdrój
1:1
Gwarek Tarnowskie Góry
LZS Starowice Dolne
1:2
Polkowice
Kp Starogard Gdansk
0:3
Sokół Kleczew
Elana Torun
2:3
Polonia Sroda Wielkopolska
Klub Sportowy Noteć Czarnków
1:2
Gedania Gdańsk
LKS Wiślanie Jaśkowice
2:0
KS Świdniczanka Świdnik
Karpaty Krosno
0:0
Siarka Tarnobrzeg
Carina Gubin
5:2
KS Raków Częstochowa II
Olimpia Zambrow
3:2
Concordia Elbląg
Wikielec
1:0
Unia Skierniewice
KS Warta Sieradz
1:2
Pogoń Grod. Mazowiecki
Rekord Bielsko-Biała
1:2
Lechia Zielona Góra
Unia Swarzędz
3:0
Blekitni Stargard S.
Orlęta Radzyń Podlaski
1:0
Sokół Sieniawa
Avia Świdnik
1:2
Wisłoka Dębica
Chełmianka Chełm
0:2
Wieczysta Kraków
Rks Garbarnia Krakow
0:3
Podhale Nowy Targ
MKS Star Starachowice
4:0
MKS Czarni Połaniec
LKS Unia Turza Śląska
1:1
Śląsk Wrocław II
GKS Belchatow
0:2
MKS Mławianka Mława
KS Legionovia Legionowo
2:3
MKS Pilica Białobrzegi
Cartusia Kartuzy
1:0
Stolem Gniewino
MKS Karkonosze Jelenia Góra
0:1
KS Stilon Gorzów Wielkopolski
Podlasie Biała Podlaska
1:0
KSZO SSA Ostrowiec Sw.
MLKS Victoria Sulejówek
1:1
Łomża
Blaublitz Akita
0:0
Vegalta Sendai
Montedio Yamagata
0:1
Ventforet Kofu
Mito Hollyhock
1:2
Tokushima Vortis
Tochigi
1:0
Yokohama
ThespaKusatsu
0:1
Ehime FC
Shimizu S-Pulse
2:0
Oita Trinita
Fujieda MYFC
0:1
Fagiano Okayama
Kagoshima United
4:2
JEF United
Seoul Jungnang
3:1
Jeonbuk Motors II
Jeonju
3:3
Chungju Citizen
Namyangju
0:0
Jinju Citizen
Sejong Vanesse FC
3:1
Pyeongchang United FC
Bylis Ballsh
2:0
Besa Kavaje
FK Vora
1:3
KS Kastrioti Kruje
Flamurtari Vlore
0:0
KS Lushnja
FK Tomori
1:2
Luzi 2008
AF Elbasani
3:0
KS Burreli
St. Valentin
1:2
Bad Ischl
Bürmoos
0:2
Straßwalchen
Hellas Kagran
1:3
Slovan HAC
Union Mauer
3:0
WAF Brigittenau
Simmeringer SC
1:1
Red Star Penzing
Oedt
4:0
Bad Schallerbach
Golling
1:1
SV Grodig
UFC St. Peter in der Au
7:0
Waidhofen / Thaya
SV Seekirchen
4:1
Siezenheim
Eugendorf
2:1
ÖTSU Henndorf
Kuchl
1:0
SAK 1914 Salzburg
Thalgau
2:0
Bramberg
Adnet
0:3
Puch
Horitschon
2:3
SV Schattendorf
FSC Hochegger Dächer
1:0
Ilz
Austria XIII
1:1
Young Style SC Wienerberg
1980 Wien
0:2
Donau
ASV 13
0:6
SV Dinamo Helfort
Union Perg
0:0
Sportunion FC Stampfl-Bau Ostermiething
Pregarten
2:3
Grün Weiß Micheldorf
FSC Hochegger Dächer
14:00
TuS Heiligenkreuz
Lebring
14:00
Ilz
SC Kalsdorf
14:00
Bruck an der Mur
SKN St. Polten II
1:2
Scheiblingkirchen
Bad Sauerbrunn
0:0
Usvs Rudersdorf
Wohnbau Dietach
1:2
St. Martin i.M.
WSPG Wels II
1:2
Friedburg / Pöndorf
Siegendorf
3:1
Deutschkreutz
SC Pinkafeld
2:2
Kohfidisch
SC Ritzing
USV Halbturn
Tillmitsch
16:00
FC WM-Estriche Schladming
Klingenbach
0:0
ASK Marz
SC Wiener Neustadt
1:1
ASK Kottingbrunn
Unirea Dej
0:2
Concordia
Alexandria
1:1
Metaloglobus
Selimbar
2:1
Chindia
CSA Steaua
2:1
Tunari
Slatina
0:0
Mioveni
Gloria Buzau
5:0
Viitorul Pandurii
Arges
1:0
Resita
Unirea Slobozia
3:1
Corvinul
Dumbravita
1:1
Csikszereda
Ceahlaul
4:0
Progresul Spartac
FC Unirea Alba Iulia
2:1
Avântul Reghin
Unirea Ungheni
2:0
Metalurgistul Cugir
Industria Galda de Jos
1:3
ACS Mediaş 2022
ACS Voința Limpeziș
0:4
Sporting Lieşti
ACS Viitorul Şuţeşti
1:0
Viitorul Ianca
ACS Hamangia Baia
0:10
Metalul Buzău
Acs Dacia Unirea Braila
0:2
Focşani
Municipal Braşov
0:2
ACS Muscelul Câmpulung Elite
ASC Ciucaş Tărlungeni
2:2
Kids Tâmpa Braşov
Târgu Secuiesc
1:1
Viitorul Curiţa
CSM Bacău
3:0
Acs Foresta Suceava
AS Stiinta Miroslava
2:0
AS FC Rapid Brodoc
Şomuz Fălticeni
Viitorul Darabani
CSM FC Vaslui
0:2
Bucovina Rădăuţi
Viitorul Şimian
6:1
FC U Craiova 1948 SA II
CS U Craiova II
2:3
Turceni
CSM Deva
2:2
Voinţa Lupac
Progresul Pecica
0:1
Acs Asu Politehnica Timisoara
Gloria Lunca Teuz Cermei
0:2
Bihor Oradea
CS Crişul Sântandrei
3:0
Minaur Baia Mare
CSM Victoria Carei
1:1
Sânmartin
Flacăra Moreni
2:2
CS Tricolorul Breaza
Păuleşti
0:3
CS Dinamo București
Popești-Leordeni
4:1
Pucioasa
Dunărea 2020 Giurgiu
1:0
Plopeni
Progresul Fundulea
0:2
Agricola Borcea
Voluntari II
0:2
CS Afumati
CS LPS HD Clinceni
3:1
Axiopolis
CS Gloria Băneasa
1:1
Înainte Modelu
Recolta Gheorghe Doja
1:5
AFC Dunarea 2005 Calarasi
Petrolul Potcoava
1:1
Oltul Curtişoara
Cozia Călimăneşti
0:1
Sporting Roşiori
Belouizdad
0:1
Union Sportive Médina d'Alger
MC Oran
2:0
Paradou AC
CS Constantine
3:0
US Souf
JS Kabylie
0:1
ES Sétif
El Bayadh
0:1
JS Saoura
US Biskra
2:1
Khenchela
Saint Andrews
1:0
Tarxien Rainbows
Zurrieq
3:0
Pieta Hotspurs
Fgura United
1:1
Lija Athletic
Senglea Athletic
0:1
Melita
Ghaxaq
2:3
Kirkop United
Marsaskala
3:2
Saint Georges Cospicua
Ta' Xbiex
4:6
Dingli Swallows
Mtarfa
1:1
Pembroke Athleta FC
San Martin San Juan
0:3
Quilmes
Chacarita Juniors
1:4
Defensores de Belgrano
Tristan Suarez
2:1
Gimnasia Jujuy
All Boys
3:2
Deportivo Maipu
Aldosivi
1:1
Estudiantes Rio Cuarto
Sutherland Sharks
1:2
Marconi Stallions
Central Coast II
2:2
Manly United
NWS Spirit FC
1:2
St George City FA
St. George Saints FC
2:3
Sydney United
Newcastle Olympic
0:3
Maitland
Cooks Hill United FC
0:2
Charlestown Azzurri
Adamstown Rosebuds
2:2
New Lambton FC
Valentine
5:0
Lake Macquarie
SV Gonsenheim
3:1
Quierschied
Düneberger
2:5
Union Tornesch
OSC Bremerhaven
2:2
Leher TS
Tennis Borussia
1:1
Makkabi
Lichtenberg
1:1
Anker Wismar
Weiche Flensburg II
1:3
Bordesholm
Union Neumünster
4:1
Nordmark Satrup
Flensburg
3:0
Preußen 09 Reinfeld
Heider
1:2
SV Eichede
Dachau
3:0
Rain/Lech
Landsberg
2:2
Schwaben Augsburg
Nördlingen
0:4
Deisenhofen
Kottern
3:2
Kirchheimer
Ismaning
5:0
Garching
Heimstetten
1:3
Sonthofen
Schöningen
0:2
Germania Egestorf/Langreder
Meppen II
2:2
Bersenbrück
Wormatia
2:1
TUS Rot-Weiss Koblenz
Eintracht Trier
0:1
Alemannia Waldalgesheim
Diefflen
2:1
TSG Pfeddersheim
Pirmasens
4:0
SV Morlautern
Union Sandersdorf
1:0
Krieschow
Bischofswerdaer
2:1
Ludwigsfelder
SC Freital
0:4
VFC Plauen
Arnstadt
2:2
Grimma
FSV Motor Marienberg
0:1
Magdeburg II
Auerbach
1:1
Budissa Bautzen
Woltmershausen
1:5
Komet Arsten
Brinkumer SV
0:2
BTS Neustadt
VfB Marburg
0:3
Bayern Alzenau
Bayern Hof
3:2
Neumarkt
Ingolstadt II
6:1
Eltersdorf
Rostocker FC
1:1
Tasmania Berlin
RSV Eintracht
3:0
Dynamo Schwerin
Backnang
2:2
FC Nottingen
Göppinger
2:2
SG Sonnenhof Grossaspach
SAV
2:2
Blumenthaler SV
KSV Baunatal
1:0
Viktoria Griesheim
Offenburger FV
2:4
FV Ravensburg
Dornbreite Lübeck
0:3
SV Todesfelde
Pipinsried
4:1
Kirchanschöring
Gundelfingen
0:1
Erlbach
Atlas Delmenhorst
1:0
Eilvese
Ramlingen-Ehlershausen
2:2
SV Blau Weiß Bornreihe
Hünfelder SV
4:3
Dietkirchen
Fernwald
0:1
Waldgirmes
Erlensee
0:1
1960 Hanau
Wurzburger FV
2:4
Gebenbach
Mutschelbach
3:3
Bissingen
Hollenbach
7:1
Denzlingen
Oberachern
2:2
VfR Mannheim
SSV Reutlingen
1:3
Pforzheim
TSV Essingen
2:0
Holzhausen
Kaiserslautern II
0:1
Cosmos Koblenz
Arminia Ludwigshafen
1:0
Bitburg
Auersmacher
3:0
Baumholder
Karbach
2:3
Engers
Altona
3:4
Dassendorf
FC 08 Villingen
4:0
Gmünd
Sportfreunde Lotte
4:1
Finnentrop / Bamenohl
Union Frintrop
1:0
Mülheimer
Coburg
0:2
Erlangen
Hankofen-Hailing
5:4
Jahn Regensburg II
TVD Velbert
4:3
SC St. Tönis 11/20
Heeslinger SC
0:4
Kickers Emden
Portuguesa Santista
2:0
Atletico Linense SP
Velo Clube
2:2
Capivariano SP
Comercial
1:1
Monte Azul
Noroeste
5:1
Taubaté
Ferroviaria
1:1
Primavera SP
Oeste SP
0:4
Juventus
EC Sao Bento
2:0
São José EC
Xv de Piracicaba
1:3
Rio Claro FC
União São João
3:0
SE Matonense
RB Bragantino II
3:2
Grêmio Esportivo Prudente
Rio Preto
1:2
União Suzano AC
Sertãozinho
2:1
Desportivo Brasil
Catanduva Futebol Clube
1:1
Marilia SP
CA Votuporanguense
3:1
EC Lemense
Armagh City FC
2:1
Limavady United FC
Ballymacash Rangers
3:1
Queens University
Coagh United
1:1
Banbridge Town
Dollingstown
3:1
Warrenpoint Town FC
Moyola Park FC
2:1
Rathfriland Rangers
Portstewart FC
1:2
Tobermore United
Psni FC
3:0
Lisburn Distillery FC
Hapoel Katamon
3:2
Hapoel Petah Tikva
Hapoel Beʼer Sheva
1:0
Ashdod
Maccabi Netanya
1:3
Hapoel Hadera
Maccabi Petah Tikva
0:3
Beitar Jerusalem
Bnei Sakhnin
0:0
Maccabi Bnei Raina
Cardiff Metropolitan University FC
0:1
Bala Town FC
Newtown AFC
0:1
The New Saints FC
Penybont
5:0
Colwyn Bay
Pontypridd Town
1:1
Barry Town United FC
Simba Bhora FC
1:1
Green Fuel FC
TelOne
3:1
Manica Diamonds
Ngezi Platinum
0:2
FC Platinum
Chicken Inn
0:0
Arenel Movers
Herentals
0:2
CAPS United
Dynamos
2:2
Hwange
Ballymena United
0:2
Carrick Rangers
Crusaders
1:1
Coleraine
Dungannon Swifts
0:3
Glentoran
Larne
6:1
Glenavon
Linfield
6:0
Newry City
Loughgall
2:3
Cliftonville
JK Tallinna Kalev
0:2
Levadia Tallinn
Paide Linnameeskond
2:1
FC Flora Tallinn
Narva JK Trans
0:5
Jalgpallikool Tammeka
San Martín Burzaco
1:0
Villa Dalmine
UAI Urquiza
4:1
Acassuso
Villa San Carlos
2:2
Deportivo Laferrere
Argentino Merlo
0:1
Los Andes
Deportivo Armenio
2:1
Argentino Quilmes
Colegiales
2:1
Excursionistas
Sassport Boezinge
1:2
Lauwe
Rumbeke
2:0
Varsenare
Sparta Heestert
2:5
SK Westrozebeke
K.Racing Waregem
0:1
Diksmuide
FC Helson Helchteren
1:2
KFC Park Houthalen
Herkol
0:1
Beringen
Antonia
3:1
Mariekerke
Ternesse
1:1
Bevel
DT Borsbeke
3:5
Svelta Melsele
Ardennen
1:0
Zeveren Sportief
Gosselies Sports
3:1
Ransart
RESC Houffaloise
1:3
Sartoise
Chaumont
1:0
Ethe Belmont
Florenville
1:1
Harre-Manhay
Oppagne-Wéris
1:0
Vaux-Noville
Nothomb-Post
1:3
Libramont
Messancy
4:1
La Roche
Stade Everois
4:0
Tubize II
US Dinantaise
3:3
Chevetogne
Groen Star Beek
5:1
Turkse Rangers
Bertem-Leefdaal
1:4
KFC Eppegem
Meeuwen
3:2
Weerstand Koersel
Eendracht Maasmechelen
3:0
Sporting Nevok Gruitrode
Herent
1:0
Huldenberg
Sottegem
1:1
Beveren
Haasdonk
4:1
Standard Denderleeuw
Rotselaar Sportief
1:1
Olympia SC Wijgmaal
Antoing
8:1
Gilly
Evelette-Jallet
5:3
Spy
Zrinski Jurjevac
0:2
Dubrava Zagreb
Bijelo Brdo
2:0
Sesvete
Orijent 1919
1:1
Croatia Zmijavci
HNK Sibenik
2:0
Jarun
BFC Dynamo
1:3
Chemnitzer FC
Eilenburg
2:1
Hansa Rostock II
Phönix Lübeck
4:1
TSV Havelse
Hannover 96 II
1:0
Teutonia 05
Kilia Kiel
1:1
Spelle-Venhaus
Mönchengladbach II
1:2
Wiedenbruck
Rodinghausen
5:1
Wegberg-Beeck
Fortuna Köln
4:1
Fortuna Düsseldorf II
Rot Weiss Ahlen
1:1
Gütersloh
Bocholt
0:0
RW Oberhausen
Düren
2:0
SVL
Wuppertaler SV
5:0
Velbert
Schott Mainz
1:0
TuS Koblenz
FSV Frankfurt
0:1
FC Homburg
VfB Stuttgart II
1:0
Freiberg
Eintracht Frankfurt II
4:1
TSV Steinbach
Memmingen
0:4
Bayern II
Schalding-Heining
0:1
Aubstadt
Vilzing
1:2
FV Illertissen
Schweinfurt
1:0
Augsburg II
Bremer SV
2:0
Holstein Kiel II
Carl Zeiss Jena
3:1
Rot-Weiss Erfurt
Jeddeloh
0:2
Eintracht Norderstedt
Yenisey
3:1
FK Rubin Kazan Women
Dinamo Moskva
3:0
Lokomotiv Women
FK Krylya Sovetov Samara Women
0:2
Krasnodar Women
Rostov
0:2
Zenit Women
Chertanovo Moscow Women
0:0
Spartak Women
Al Qous
1:0
Al Shuaib
Alhowra FC
1:0
Hottain
Ansar Medina
3:0
Al-Sadd
Al Draih
6:0
Arar
Al-Saqer
2:1
Jerash FC
Weg
2:1
Tuwaiq
Bisha
1:1
Al Jubail
Al Sahel
4:0
Al-Noor FC
Edinburgh City
2:5
Alloa Athletic
Hamilton
3:0
Stirling Albion
Kelty Hearts
0:1
Cove Rangers
Montrose
1:1
Annan Athletic
Queen of The South
1:4
Falkirk
Bonnyrigg Rose
1:2
Clyde
Forfar Athletic
1:1
Stenhousemuir
Peterhead
1:1
East Fife
Stranraer
1:2
Elgin City
Spartans
2:6
Dumbarton
Zulte Waregem II
1:1
KRC Gent
Torhout 1992 Km
4:1
Wetteren-Kwatrecht
RFC Tournai
2:1
Warnant
Hades
2:1
KSC City Pirates
Spouwen-Mopertingen
2:1
K Bocholter VV
KSV Oudenaarde
0:1
Eendracht Aalst
KFC Mandel United
0:1
Ninove
Stade Verviers
1:3
Rebecq
RFC Meux
2:3
Jette
Rochefort
3:0
RRC Hamoir
KRC Mechelen
1:0
K Londerzeel SK
K Sportclub Tongeren
3:0
KFC Lille
FC Lebbeke
5:1
Houtvenne
Krasava
2:0
Ayia Napa FC
Omonia Aradippou
3:1
ASIL
PAEEK
5:0
Ermis
POX
0:3
Akritas
MEAP Nisou
1:0
ENAD
Digenis Akritas
2:1
Achyronas Onisilos
Chernomorets Balchik
1:3
CSKA 1948 Sofia II
PFC Montana 1921
2:0
PFK Sportist Svoge
Strumska Slava
1:0
Yantra 2019
PFC Dobrudzha Dobrich
1:0
Chernomorets Burgas
FK Septemvri Sofia
1:0
Bdin
FC Dunav 2010
1:1
Belasitsa
Maritsa Plovdiv
0:2
PFC Spartak Varna
CSD Macara
3:0
Libertad
Independiente
3:0
Cumbaya
Mushuc Runa
3:0
Imbabura Sporting Club
L.D.U. Quito
1:2
Aucas
Mantova 1911
2:0
US Fiorenzuola 1922
Legnago Salus
2:1
AC Lumezzane
Atalanta II
0:2
Pergolettese
Latina
1:1
Messina
US Avellino 1912
2:0
Brindisi
Carrarese Calcio 1908
1:0
Juventus II
Pontedera
2:1
Spal 2013
Virtus Verona
0:0
AS Giana Erminio
Pro Patria
0:1
Vicenza
SSC Giugliano
1:2
Benevento
Novara Calcio
2:2
Pro Vercelli
Novohrad Lučenec
1:2
MSK Namestovo
MFK Goral Stará Ľubovňa
1:1
Snina
Galanta
0:0
FC Malacky
Lokomotiva Zvolen
2:0
Častkovce
Jednota Bánová
2:1
Podkonice
Fomat Martin
1:3
RSC Hamsik Academy Banská Bystrica
Baník Lehota p.Vtáčnikom
2:3
Beluša
Fuenlabrada
0:0
Sociedad Deportivo Tarazona
CD Teruel
2:4
Barcelona B
Unionistas CF
1:2
CA Osasuna B
CF Algeciras
2:1
CD Linares
UD Cornella
0:0
Gimnàstic Tarragona
Deportivo La Coruna
1:1
CE Sabadell
Sestao River Club
2:0
SD Logrones
CD Castellon
2:3
Córdoba
Antequera CF
1:1
Recreativo Huelva
Merida UD
1:3
CD Alcoyano
FK Prva Iskra
1:3
FK Zemun
Brodarac
0:0
Polet Dorćol
FK Borac Cacak
2:0
FK Omladinac Zablaće
Tutin
0:2
Takovo
Loznica
3:0
Sloga Petrovac
Real Podunavci
1:0
FK Mihajlovac 1934
Jošanica
1:0
Sloga Požega
Zlatibor Čajetina
0:0
FK Mladi Radnik
Budučnost Krušik
1:2
FK FAP Priboj
Meševo
1:0
Vlasina
FK Đerdap Kladovo
1:1
FK Jagodina
Radnički Svilajnac
6:0
FK Žitorađa
Sinđelić Niš
3:0
Dunav Prahovo
FK Buducnost Dobanovci
1:1
Radnički Obrenovac
FK Rad
0:1
FK Teleoptik
Hajduk 1912 Kula
0:0
FK Sloven Ruma
Jedinstvo Stara Pazova
0:0
FK Kikinda
FK Becej 1918
0:1
FK Podunavac Belegiš
1. Maj Ruma
1:2
Tisa Adorjan
Radnički Zrenjanin
3:0
OFK Backa Palanka
FK Jedinstvo Kruševac 1936
1:0
Radnicki Pirot
Komeetat / Piuku
0:5
Mipk Mikkeli
Liry FC
2:3
IPS Edustus
MuurY
7:0
Soho Jyväskylä
HAlku
3:1
AskU
TuPS O35
2:2
HyPS Hyvinkää
KaPa Kajaani
3:0
PonPa
LePa O40
0:11
HJK / Kantsu
Sexypöxyt O35
4:0
POHU / JäPa
ÅCF
1:2
KaaPo Kaarina
Soho SS
1:10
PP-70
Wild
1:2
JäPS III
Lasten
1:2
Ylöjärvi United
Kasiysi
0:3
Kilo IF
NuPS II
4:1
LePa / Bangers
Nikinmäki United
0:3
POHU / KY United
PiPS
1:1
Littoisten Työväen Urheilijat
Loiske
5:4
EuPa
Helmi Jätkä
1:7
FC Kangasala
Karhu-Futis
1:3
ToVe
FC Espoo
1:5
PPJ / Akatemia
TiPS / 2
1:9
KäPa / 2
Colo-Colo
2:11
MPS / Atletico Malmi
Mango
0:13
Puistolan Urheilijat
Bosna
0:1
FC RP
MaPS II
0:6
Turun Weikot
LLuja
0:4
Härmä
FK Radnik Surdulica
0:1
IMT Novi Beograd
FK Vozdovac
1:1
FK Cukaricki
FK Spartak Subotica
2:4
FK Tsc Backa Topola
FK Vojvodina
1:0
FK Novi Pazar
Devonport City
3:0
Clarence Zebras
Launceston United SC
0:9
Glenorchy Knights
Kingborough Lions
1:3
South Hobart
Atzeneta
0:0
Silla CF
Athletic Torrellano
3:1
UD Rayo Ibense
Arucas
0:0
Atlético Victoria
Panadería Pulido
1:2
Ibarra
UD Villa Santa Brigida
1:2
Lanzarote
CD Burriana
3:1
Ontinyent 1931
Patacona
3:2
Acero
Rayo Vallecano B
0:4
CD Mostoles
Beti Kozkor
0:0
Ardoi
UD Arenal
1:1
CD Constancia
Inter Manacor
0:9
RCD Mallorca B
CE Mercadal
2:1
Portmany
CD Laguna de Duero
0:0
Atlético Palencia
Mirandés II
0:1
Atletico Astorga FC
Comillas CF
1:1
UD Logroñés II
Berceo
2:3
Alberite
Cortes
3:1
Cantolagua
Anaitasuna
2:0
Padura
Aurrerá Ondarroa
1:0
Pasaia KE
CD Binisalem
1:3
UD Poblense
Felanitx
2:0
CE Alaior
Montecasillas
1:0
CD Cieza
Derio
0:2
Touring
Bezana
1:0
Cartes
Olot
2:1
CFJ Mollerussa
Jove Español
2:0
CD Castellón II
CD Villaralbo
0:0
Almazán
CD Virgen Del Camino
0:1
Colegios Diocesanos
Tarancón
2:0
Villacañas
Urduliz
0:2
Beasain
Platges de Calvia
3:0
CD Manacor
Alcúdia
2:2
Sóller
Atlético Mineros
1:0
UM Escobedo
CD Colindres
1:2
Solares
Atlético Albericia
4:0
Velarde CF
Ceares
2:0
Caudal Deportivo
Santa Úrsula
1:1
San Bartolomé
CD Lerinés
2:1
SD Lagunak
Herbania
1:1
CD Unión Sur Yaiza
Buzanada
1:0
UD Teror Balompié
Deusto
3:2
SD Leioa
Revilla
2:2
Tropezon
CD Cristo Atletico
0:1
Salamanca CF Uds
Rayong
1:1
Chanthaburi
Suphanburi
1:2
Pattaya United
Chiangmai
2:0
Kanchanaburi
Lampang
1:1
Chainat Hornbill
Nakhon Si United
0:1
Chiangmai United
Eendracht Aalter
0:0
K Eendracht Wervik
Blankenberge
3:0
KSC Wielsbeke
KFC Zwarte Leeuw
1:3
Wellen
Diest
1:2
KFC Sint Lenaarts
Schoonbeek-Beverst
1:0
Nijlen
Arquet
2:2
Entité Manageoise
Rapid Symphorinois
1:4
Belœil
CS Onhaye
1:0
Aische
RFC Huy
3:2
Mormont
Sprimont-Comblain
1:1
Habay-la-Neuve
Marloie Sport
5:0
FC Richelle United
Longlier
1:4
Raeren
K Esperanza Pelt
0:2
Eendracht Termien
Betekom
1:2
KFC Turnhout
Uskok Klis
1:5
Zagora
Vodice
2:0
Kamen Ivanbegovina
Omiš
1:2
Sloga Mravince
Zadar
2:0
NK GOŠK Kaštel Gomilica
Hrvatski vitez
0:2
Neretvanac Opuzen
GOŠK Dubrovnik
1:0
Junak
Zmaj Makarska
1:0
Primorac Biograd
Sloga Nova Gradiška
2:0
Valpovka
Čepin
2:0
Slavonija Požega
Đakovo-Croatia
2:0
NK Tomislav Cerna
Oriolik Oriovac
0:2
Tomislav Donji Andrijevci
NAŠK Našice
0:1
Vuteks-Sloga
Slavija Pleternica
2:2
NK Borac Kneževi Vinogradi
Pomorac
1:1
Uljanik
Cres
3:2
Pazinka
Nehaj
3:2
Crikvenica
Rovinj
1:0
Naprijed Hreljin
Vinodol
0:0
Buje
NK Halubjan Viškovo
0:2
NK Kraljevica
NK Medulin
0:0
Rudar Labin
Virovitica
1:0
NK Graničar Kotoriba
Rudar Mursko Središće
1:0
Varteks Varaždin
Podravina Ludbreg
2:1
NK Medimurje Cakovec
Polet
2:0
NK Pitomaca
NK Dinamo Domašinec
2:0
Koprivnica
NK Dinamo Odranski Obrež
1:1
NK Iskra Zelina
Segesta Sisak
4:1
NK Lukavec
Zagorec Krapina
2:0
Bistra
Maksimir Zagreb
3:0
NK Samobor
NK Vrapce
2:0
Sava Strmec
NK Lucko
3:0
Trešnjevka
Tondach Bedekovcina
1:1
NK Udarnik Kurilovec
Ponikve
4:0
Mladost Petrinja
OFK Levski
0:3
Lokomotiv Mezdra
Dunav Lom
0:3
Vihar Slavyanovo
Gorna Oryahovitsa
7:0
Partizan
Botev Vratsa II
2:1
Drenovets
Boruna Tsareva livada
5:2
FK Juventus Malchika
Pavlikeni
0:5
Sevlievo
FK Asenovets 2005 Asenovgrad
3:1
Levski Karlovo
Gigant Saedinenie
1:1
Spartak Plovdiv
Sekirovo
1:0
Yambol
Dimitrovgrad
3:0
Beroe II
Zagorets
2:2
PFC Nesebar
Rozova Dolina
2:0
Sokol Markovo
Karnobat
2:1
PFC Rodopa Smolyan
FK Atletik Kuklen
1:4
Botev Plovdiv II
PFC CSKA Sofia II
1:1
PFC Vihren Sandanski
Oborishte Panagyurishte
5:2
OFK Kostinbrod
Pirin Razlog
1:1
Levski Sofia II
Hebar 1918 II
1:1
Balkan Botevgrad
Chavdar Etropole
0:3
CSKA 1948 Sofia III
PFC Rilski Sportist Samokov
0:0
Slivnishki geroy
Bansko
0:1
Minyor Pernik
Kyustendil
3:3
Septemvri Simitli
Spartak Varna II
7:0
Dorostol
Cherno more II
1:1
FK Lokomotiv Ruse
Svetkavitsa Tg
1:2
Riltsi
Septemvri Tervel
1:0
Fratria
PFK Slavia 1913 II
0:0
FC Vitosha Bistrica
Eldenia Women
0:4
DSS Women
Wartburgia Women
1:1
Saestum Women
ACV Assen Women
2:2
CVV Oranje Nassau Women
CVV Berkel Women
0:6
Eindhoven Women
DTS Ede Women
2:1
Ter Leede Women
RKSV Bekkerveld Women
Rijnvogels Women
Moreland City FC
0:1
Melbourne Knights
Manningham United Blues
3:0
Avondale
Port Melbourne
2:2
Heidelberg United
Altona Magic
1:4
South Melbourne
Hume City
2:1
St. Albans Saints